Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 5 - ČP - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2072
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 10.03.2022 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 17.66 Aplikovaná penalizace 17.66
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 8 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 56.93 - 56.93 17.66 100
2. 9 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 57.42 - 57.42 27.90 80
3. 11 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 57.77 - 57.77 35.22 60
4. 6 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 57.91 - 57.91 38.14 50
5. 5 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 58.31 - 58.31 46.51 45
6. 7 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 58.53 - 58.53 51.10 40
7. 17 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 58.63 - 58.63 53.19 36
8. 12 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 58.85 - 58.85 57.79 32
9. 15 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 59.35 - 59.35 68.24 29
10. 28 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 59.36 - 59.36 68.45 26
11. 2 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 59.44 - 59.44 70.13 24
12. 4 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 59.61 - 59.61 73.68 22
13. 14 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 59.71 - 59.71 75.77 20
14. 32 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 59.91 - 59.91 79.95 18
14. 20 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 59.91 - 59.91 79.95 18
16. 21 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L 59.94 - 59.94 80.58 15
17. 22 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 59.99 - 59.99 81.62 14
18. 19 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 1:00.09 - 1:00.09 83.71 13
19. 16 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 1:00.17 - 1:00.17 85.39 12
20. 43 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 1:00.33 - 1:00.33 88.73 11
21. 23 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 1:00.37 - 1:00.37 89.57 10
22. 31 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 1:00.40 - 1:00.40 90.19 9
23. 38 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 1:00.71 - 1:00.71 96.67 8
24. 18 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 1:00.72 - 1:00.72 96.88 7
25. 3 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 1:01.48 - 1:01.48 112.77 6
26. 24 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T 1:01.79 - 1:01.79 119.25 5
27. 10 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 1:01.85 - 1:01.85 120.50 4
28. 41 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H 1:01.95 - 1:01.95 122.59 3
29. 45 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 1:01.98 - 1:01.98 123.22 2
30. 29 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 1:02.17 - 1:02.17 127.19 1
31. 30 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L 1:02.44 - 1:02.44 132.83
32. 35 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 1:02.70 - 1:02.70 138.27
33. 25 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 1:02.81 - 1:02.81 140.57
34. 36 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 1:03.03 - 1:03.03 145.17
35. 40 772023 VONGREJ Tomáš 2008 CZE C 1:03.20 - 1:03.20 148.72
36. 33 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 1:03.38 - 1:03.38 152.48
37. 27 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 1:04.25 - 1:04.25 170.67
38. 46 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 1:04.34 - 1:04.34 172.55
39. 47 772351 MACH Antonín 2009 CZE L 1:04.92 - 1:04.92 184.67
40. 42 773049 PALIČKA Matyáš 2009 CZE A 1:05.99 - 1:05.99 207.04
41. 39 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 1:06.11 - 1:06.11 209.55
42. 37 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A 1:08.39 - 1:08.39 257.21
43. 26 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 1:08.45 - 1:08.45 258.46
44. 48 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 1:10.11 - 1:10.11 293.16
Nedokočili 1. kolo    
  1 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J      
  34 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  44 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  13 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz