Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VELKÁ CENA DOLNÍ MORAVY - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 2109
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Vstupní klasifikační závod
Datum 18.12.2021 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 136.97 Aplikovaná penalizace 37.66
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 39 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 37.06 38.76 1:15.82 37.66
2. 13 770961 HRBÁČEK Matyáš 2008 CZE P 38.00 40.07 1:18.07 59.32
3. 51 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 37.57 40.51 1:18.08 59.42
4. 8 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 37.80 40.53 1:18.33 61.83
5. 35 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 38.72 41.49 1:20.21 79.93
6. 60 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 39.46 41.16 1:20.62 83.87
7. 15 770926 SKALIČKA Jiří 2008 CZE Z 39.03 41.96 1:20.99 87.44
8. 32 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 38.83 42.79 1:21.62 93.50
9. 65 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 41.19 41.00 1:22.19 98.99
10. 46 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 40.71 42.08 1:22.79 104.77
11. 58 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 40.45 42.65 1:23.10 107.75
12. 52 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 41.63 41.65 1:23.28 109.49
13. 20 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 40.63 42.82 1:23.45 111.12
14. 18 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 40.60 43.05 1:23.65 113.05
15. 41 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 41.26 42.58 1:23.84 114.88
16. 72 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B 41.68 43.08 1:24.76 123.73
17. 31 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 41.73 43.47 1:25.20 127.97
18. 63 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 42.36 43.26 1:25.62 132.02
19. 24 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 40.88 44.93 1:25.81 133.84
20. 36 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L 41.86 43.96 1:25.82 133.94
21. 4 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 42.69 43.19 1:25.88 134.52
22. 53 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 42.60 43.44 1:26.04 136.06
23. 25 772171 HÁBA Jan 2008 CZE Z 41.50 45.10 1:26.60 141.45
24. 70 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 43.49 44.51 1:28.00 154.93
25. 10 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 46.59 42.10 1:28.69 161.57
26. 30 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 43.37 45.57 1:28.94 163.98
27. 45 772018 DANIHELKA Daniel 2009 CZE T 43.15 46.08 1:29.23 166.77
28. 28 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 43.90 46.10 1:30.00 174.19
29. 50 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 44.19 46.16 1:30.35 177.56
30. 49 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 44.04 46.34 1:30.38 177.84
31. 37 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 44.33 46.20 1:30.53 179.29
32. 66 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE E 44.20 47.02 1:31.22 185.93
33. 47 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T 44.03 47.25 1:31.28 186.51
34. 26 772271 CIMMER František 2009 CZE B 44.70 46.73 1:31.43 187.95
35. 40 770953 JOHN Thomas 2009 CZE L 44.49 47.32 1:31.81 191.61
36. 7 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 44.25 47.74 1:31.99 193.35
37. 21 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 44.11 49.03 1:33.14 204.42
38. 55 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 45.87 47.42 1:33.29 205.86
39. 64 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H 47.37 46.32 1:33.69 209.71
40. 19 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 45.29 48.50 1:33.79 210.68
41. 5 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 46.31 48.36 1:34.67 219.15
42. 33 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H 45.50 49.26 1:34.76 220.02
43. 73 772186 POSLUŠNÝ Ondřej 2009 CZE E 45.81 49.21 1:35.02 222.52
44. 16 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 45.64 49.86 1:35.50 227.14
45. 22 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 42.78 54.21 1:36.99 241.49
46. 48 772518 HONZÁK Adam 2008 CZE L 47.59 49.41 1:37.00 241.58
47. 12 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE A 46.36 50.65 1:37.01 241.68
48. 57 772241 BERAN Antonín 2009 CZE E 47.19 50.94 1:38.13 252.46
49. 68 773239 MROVEC Václav 2008 CZE M 48.80 49.36 1:38.16 252.75
50. 69 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J 48.14 50.59 1:38.73 258.24
51. 2 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 43.86 57.55 1:41.41 284.04
52. 56 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 49.16 53.40 1:42.56 295.11
53. 76 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A 51.26 57.66 1:48.92 356.35
54. 38 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B 48.57 1:01.49 1:50.06 367.32
55. 44 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 42.21 1:28.49 2:10.70 566.05
Nedokočili 1. kolo  
  27 772267 FRIML Jan 2009 CZE B    
  11 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P    
  6 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J    
  3 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H    
  1 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T    
  42 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A    
  77 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A    
  67 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z    
  9 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A    
  23 773201 TLUSTÝ Matěj 2008 CZE A    
  17 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B    
  54 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  75 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B    
  59 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  43 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B    
  14 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H    
  34 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  29 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A    
  71 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H    
  62 772733 PAVLAS Vojtěch 2009 CZE A    
  74 770614 SZMARAGOWSKI Dominik 2008 CZE C    
  61 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz