Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VKZ Kouty - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2140
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Vstupní klasifikační závod
Datum 20.12.2021 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 3.29 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 87 770833 FUCHS Filip 2007 CZE T 41.11 38.68 1:19.79 10.00
2. 88 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 40.43 39.70 1:20.13 14.30
3. 82 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 41.10 39.05 1:20.15 14.56
4. 92 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 42.15 40.39 1:22.54 44.81
5. 89 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 42.02 40.57 1:22.59 45.44
6. 79 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 43.33 41.56 1:24.89 74.56
7. 105 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 43.26 41.65 1:24.91 74.81
8. 78 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 42.70 42.28 1:24.98 75.70
9. 93 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 44.03 42.02 1:26.05 89.24
10. 95 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 44.06 42.03 1:26.09 89.75
11. 86 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 44.07 42.11 1:26.18 90.89
12. 106 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 43.70 42.55 1:26.25 91.77
13. 90 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 43.71 42.57 1:26.28 92.15
14. 101 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 43.49 42.89 1:26.38 93.42
15. 81 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 44.80 42.15 1:26.95 100.63
16. 85 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 44.31 42.69 1:27.00 101.27
17. 127 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 44.66 42.38 1:27.04 101.77
18. 94 770805 GÜTTLER Tobiáš 2006 CZE A 44.00 43.44 1:27.44 106.84
19. 103 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 44.25 43.20 1:27.45 106.96
20. 128 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 44.80 42.92 1:27.72 110.38
21. 112 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 42.99 44.75 1:27.74 110.63
22. 102 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 43.76 44.17 1:27.93 113.04
23. 130 773230 TUMA Sebastian Alexander 2007 CZE A 45.45 42.63 1:28.08 114.94
24. 80 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 43.03 45.63 1:28.66 122.28
25. 121 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 44.71 44.02 1:28.73 123.16
26. 114 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE L 45.48 43.99 1:29.47 132.53
27. 118 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 45.09 44.57 1:29.66 134.94
28. 99 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A 45.88 44.01 1:29.89 137.85
29. 115 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 46.33 43.92 1:30.25 142.41
30. 123 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 46.67 44.52 1:31.19 154.30
31. 117 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 45.84 45.65 1:31.49 158.10
32. 124 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 46.75 45.02 1:31.77 161.65
33. 122 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE H 46.61 45.77 1:32.38 169.37
34. 120 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE S 47.50 45.40 1:32.90 175.95
35. 111 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 48.08 45.75 1:33.83 187.72
36. 104 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 48.54 46.08 1:34.62 197.72
37. 125 772176 BARTOŠ Pavel 2007 CZE J 49.24 45.73 1:34.97 202.15
38. 132 770767 HROCH Matěj 2007 CZE E 48.45 47.31 1:35.76 212.15
39. 116 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 48.82 47.10 1:35.92 214.18
40. 91 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 48.37 47.58 1:35.95 214.56
41. 126 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A 49.89 46.53 1:36.42 220.51
42. 119 772138 POUR Jan 2007 CZE H 50.68 48.74 1:39.42 258.48
43. 107 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 50.83 48.97 1:39.80 263.29
Nedokočili 1. kolo  
  129 773243 FILIPEK Adam 2006 CZE T    
  98 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B    
  110 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J    
  96 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H    
  113 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H    
  108 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  84 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H    
  97 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H    
  100 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  109 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H    
  131 773246 LUKSCHEIDER Alex 2006 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  83 770695 JANDA David 2007 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz