Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár Jaroslava Drápely - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 2202
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Vstupní klasifikační závod
Datum 16.01.2022 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 125.02 Aplikovaná penalizace 67.06
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 102 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 39.32 39.22 1:18.54 67.06
2. 84 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 40.10 40.85 1:20.95 89.46
3. 113 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 40.51 40.49 1:21.00 89.92
4. 107 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 41.40 41.03 1:22.43 103.22
5. 100 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 41.71 41.09 1:22.80 106.66
6. 118 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 42.47 41.34 1:23.81 116.04
7. 93 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 42.39 43.24 1:25.63 132.96
8. 94 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 43.24 43.78 1:27.02 145.88
9. 91 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 44.93 44.58 1:29.51 169.02
10. 114 772463 SEHNAL Jakub 2008 CZE B 44.89 44.86 1:29.75 171.25
11. 96 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T 44.87 45.42 1:30.29 176.27
12. 109 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 44.55 46.03 1:30.58 178.97
13. 88 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 45.51 46.02 1:31.53 187.80
14. 85 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 46.30 46.36 1:32.66 198.30
15. 110 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B 47.41 45.82 1:33.23 203.60
16. 97 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 47.34 47.07 1:34.41 214.57
17. 112 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T 46.96 48.48 1:35.44 224.14
18. 98 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M 48.30 47.90 1:36.20 231.20
19. 105 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 38.84 57.86 1:36.70 235.85
20. 116 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B 50.40 50.31 1:40.71 273.12
21. 117 772271 CIMMER František 2009 CZE B 51.05 50.35 1:41.40 279.54
22. 99 772646 BEDNÁŘ Albert 2009 CZE B 58.96 43.00 1:41.96 284.74
23. 83 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 51.59 53.86 1:45.45 317.18
24. 106 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 43.71 1:05.21 1:48.92 349.43
25. 92 772968 PTÁČEK Miroslav 2009 CZE B 58.65 1:00.80 1:59.45 447.30
Nedokočili 1. kolo  
  104 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J    
  90 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B    
  81 773018 GRUNA Tadeáš 2008 CZE B    
  82 772954 KUBÁČEK Vlastimil 2009 CZE B    
  89 773121 ROJKA David 2008 CZE J    
  95 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  103 770982 CEJPEK Eliáš 2008 CZE J    
  87 773239 MROVEC Václav 2008 CZE M    
  108 772678 VAVERKA Jiří 2008 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  111 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  101 772267 FRIML Jan 2009 CZE B    
  115 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z    
  86 770926 SKALIČKA Jiří 2008 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz