Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ - Mistrovství Moravy a Slezska, P MSK - Karlov p. Pradědem

Disciplína Slalom Codex 2256
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.02.2022 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 24.18 Aplikovaná penalizace 29.18
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 40 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 43.25 44.80 1:28.05 29.18
2. 41 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 43.23 45.42 1:28.65 34.15
3. 42 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 45.16 46.32 1:31.48 57.62
4. 46 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 44.45 47.07 1:31.52 57.95
5. 36 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 44.58 47.17 1:31.75 59.86
6. 38 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 45.22 48.71 1:33.93 77.93
7. 43 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 46.48 48.19 1:34.67 84.06
8. 47 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 47.91 50.21 1:38.12 112.67
9. 45 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 47.89 50.79 1:38.68 117.31
10. 32 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 48.79 52.09 1:40.88 135.55
11. 56 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J 51.11 51.01 1:42.12 145.83
Nedokočili 1. kolo  
  37 772171 HÁBA Jan 2008 CZE Z    
  44 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  39 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z    
Nestartovali v 2. kole  
  49 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  52 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T    
  31 772646 BEDNÁŘ Albert 2009 CZE B    
  54 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B    
  60 770982 CEJPEK Eliáš 2008 CZE J    
  33 772271 CIMMER František 2009 CZE B    
  50 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M    
  55 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B    
  57 772968 PTÁČEK Miroslav 2009 CZE B    
  35 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T    
  48 772463 SEHNAL Jakub 2008 CZE B    
  59 772649 SVOBODA Jakub 2009 CZE B    
  34 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B    
  51 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  58 773018 GRUNA Tadeáš 2008 CZE B    
  53 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz