Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer sports cup 2012 - Klínovec

Disciplína Obří slalom Codex 2333
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 21.01.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově ASC
1. 94 100 WERNER Till 2003 GER 0:43.80 0:00.00 0:43.80
2. 97 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 0:44.10 0:00.00 0:44.10
3. 88 11 PATZINA Ben 2003 GER 0:45.42 0:00.00 0:45.42
4. 82 84 WORF Josuel 2003 GER 0:45.47 0:00.00 0:45.47
5. 95 99 FISCHER Paul 2003 GER 0:45.70 0:00.00 0:45.70
6. 77 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 0:45.89 0:00.00 0:45.89
7. 81 80 MANECK Maurice 2004 GER 0:47.08 0:00.00 0:47.08
8. 78 83 SIEBER Sieber 2003 GER 0:47.15 0:00.00 0:47.15
9. 99 45 GRUNER Antony 2004 GER 0:47.56 0:00.00 0:47.56
10. 96 550515 KOVARDINSKÝ Kryštof 2003 CZE K 0:47.68 0:00.00 0:47.68
11. 79 78 FIEDLER Willi 2003 GER 0:48.22 0:00.00 0:48.22
12. 83 81 SCHUFFENHAUER Luca 2004 GER 0:48.36 0:00.00 0:48.36
13. 111 105 GEHLICH Clemens 2004 GER 0:49.02 0:00.00 0:49.02
14. 110 500912 VLÁŠEK Jan 2004 CZE U 0:49.19 0:00.00 0:49.19
15. 100 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 0:49.19 0:00.00 0:49.19
16. 104 320204 VRABEC Vojtěch 2004 CZE H 0:49.25 0:00.00 0:49.25
17. 86 92 KÜHNE Jonas 2004 GER 0:50.04 0:00.00 0:50.04
18. 103 46 SEIFERT Michel 2004 GER 0:50.52 0:00.00 0:50.52
19. 107 770217 KONVALINA Kryštof 2004 CZE K 0:51.88 0:00.00 0:51.88
20. 89 500500 RAMEŠ Michal 2003 CZE U 0:52.18 0:00.00 0:52.18
21. 85 127 PENTER Willi 2004 GER 0:52.28 0:00.00 0:52.28
22. 80 35 BUHR Luca Joel 2003 GER 0:52.37 0:00.00 0:52.37
23. 90 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 0:53.05 0:00.00 0:53.05
24. 91 82 SCHULZE Paul 2003 GER 0:53.52 0:00.00 0:53.52
25. 102 36 KAISER Florian 2004 GER 0:55.32 0:00.00 0:55.32
26. 105 52 TURČIN Jan 2004 CZE 0:56.70 0:00.00 0:56.70
27. 76 50 ČEPIČKA Ladislav 2003 CZE 0:57.01 0:00.00 0:57.01
28. 101 51 TOŠOVSKÝ Filip 2004 CZE 0:57.31 0:00.00 0:57.31
29. 87 500501 VLK Pavel 2003 CZE U 0:57.81 0:00.00 0:57.81
30. 84 500504 POSPÍŠIL Lukáš 2003 CZE U 0:58.21 0:00.00 0:58.21
31. 108 500916 ŘEHOŘ Radek 2003 CZE U 1:00.28 0:00.00 1:00.28
32. 106 25 HANINGS Lucas 2004 GER 1:00.34 0:00.00 1:00.34
33. 93 79 GRÜNERT Cedric 2004 GER 1:44.03 0:00.00 1:44.03
Nedokočili 1. kolo  
  98 770355 BABJÁK Daniel 2003 CZE U    
Nestartovali v 1. kole  
  75 13 MEYER Ben 2003 GER    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  92 129 BECK Jonny 2003 GER    
  109 61 STARÝ Filip 2004 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz