Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 404
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 19.12.2010 Technický delegát Stefan Lindorfer - AUT; +43 (664) 42 40 180; lindi4@aon.at
Vypočtená penalizace 48.05 Aplikovaná penalizace 51.05
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M 55.18 56.38 1:51.56 51.05 100
2. 11 550054 ZVEJNIEKS Kristaps 92 LAT 55.48 56.13 1:51.61 51.44
3. 16 430466 GARNIEWICZ Mateusz 90 POL 56.16 56.03 1:52.19 55.96
4. 13 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T 55.93 56.31 1:52.24 56.35 80
5. 5 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H 55.79 56.74 1:52.53 58.61 60
6. 2 150944 KOTZMANN Igor 91 CZE M 56.26 56.75 1:53.01 62.36 50
7. 9 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T 56.62 56.90 1:53.52 66.34 45
8. 1 150935 KOBR Jonáš 91 CZE H 56.80 58.60 1:55.40 81.00 40
9. 3 700820 RAZUS Martin 89 SVK 57.51 58.24 1:55.75 83.73
10. 8 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H 58.11 58.84 1:56.95 93.08 36
11. 23 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H 58.05 59.20 1:57.25 95.42 32
12. 17 150968 KUPEC Karel 92 CZE M 58.09 59.52 1:57.61 98.23 29
13. 29 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T 59.07 58.60 1:57.67 98.70 26
14. 47 550038 DAUGULIS Kaspars 89 LAT 1:00.00 57.77 1:57.77 99.48
15. 30 430646 MITAN Szymon 94 POL 58.95 58.99 1:57.94 100.80
16. 27 151059 POHANKA Jakub 94 CZE L 59.91 58.16 1:58.07 101.82 24
17. 51 700908 MURIN Roman 95 SVK P 1:00.14 58.64 1:58.78 107.36
18. 24 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S 59.25 59.58 1:58.83 107.75 22
19. 32 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H 59.62 59.67 1:59.29 111.33 20
20. 19 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 88 CZE Z 59.96 59.74 1:59.70 114.53 18
21. 39 550058 BRISHKA Roberts 93 LAT 59.85 1:00.14 1:59.99 116.79
22. 18 151081 KUPEC Radomír 94 CZE M 59.76 1:01.15 2:00.91 123.97 16
23. 35 150821 KOLÁČNÝ Petr 89 CZE S 1:00.65 1:00.72 2:01.37 127.55 15
24. 69 700910 JAKUBCO Jan 95 SVK P 1:01.53 1:01.36 2:02.89 139.41
25. 67 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T 1:02.12 1:00.80 2:02.92 139.64 14
26. 20 700797 MACKO Samuel 88 SVK 1:04.47 58.98 2:03.45 143.77
27. 31 151082 DVOŘÁK Adam 94 CZE M 1:01.12 1:02.46 2:03.58 144.79 13
28. 37 150867 BOHONĚK Miloš 90 CZE S 1:02.86 1:01.03 2:03.89 147.21 12
29. 49 151004 JURICA Vít 93 CZE K 1:01.59 1:02.71 2:04.30 150.40 11
30. 74 430680 GORA Maciej 94 POL 1:02.99 1:02.30 2:05.29 158.12
31. 40 151034 KUPEC Jan 93 CZE A 1:02.12 1:03.46 2:05.58 160.38 10
32. 65 151119 STASZOWSKI Michal 95 CZE T 1:03.61 1:02.91 2:06.52 167.72 9
33. 38 430561 LATUSEK Michal 92 POL 1:02.55 1:04.37 2:06.92 170.83
34. 25 150611 KRYSTL Filip 84 CZE A 1:05.20 1:01.77 2:06.97 171.22 8
35. 75 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 95 POL 1:04.05 1:03.28 2:07.33 174.03
36. 61 430392 LANGE Lukasz 87 POL 1:04.97 1:05.46 2:10.43 198.21
37. 59 550063 CIVCS Toms 94 LAT 1:04.87 1:05.77 2:10.64 199.85
38. 64 430671 MARCY Dennis 95 POL 1:04.87 1:06.24 2:11.11 203.51
39. 72 550067 ZARINSH Armands 95 LAT 1:05.86 1:05.80 2:11.66 207.80
40. 70 151135 MAXIMOVIČ Daniel 74 CZE 1:06.64 1:06.52 2:13.16 219.50 7
41. 73 430691 MROZ Damian 95 POL 1:15.73 1:07.90 2:23.63 301.15
42. 58 150395 LANGMAIER Jiří 75 CZE A 1:12.35 1:14.32 2:26.67 324.86 6
43. 36 700874 GAZO Filip 93 SVK 1:24.51 1:03.31 2:27.82 333.82
44. 76 430674 PASLER Dominik 95 POL 1:14.51 1:13.83 2:28.34 337.88
Nedokočili 1. kolo    
  22 430018 BURY Lukasz 89 POL      
  66 151130 ČECHURA Šimon 95 CZE K      
  56 151032 DOBEŠ Jan 93 CZE S      
  44 430645 GALUSZKA Przemyslaw 94 POL      
  42 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A      
  41 202555 KADERAVEK David 93 GER      
  43 430658 LUCZAK Aleksander 93 POL      
  15 690508 MIGLIORI Lorenzo 91 ITA      
  53 700911 PIROG Adam 95 SVK P      
  7 780002 RUMIANCEV Vitalij 85 LTU      
  57 550065 SARKANIS Toms 93 LAT      
  48 151055 SURA Rudolf 93 CZE K      
  55 151002 VACEK Vladimír 86 CZE K      
  54 150938 WOTKE Igor 79 CZE A      
  52 150982 ZÍTKO Vojtěch 92 CZE T      
  50 700906 ZORICAK Martin 92 SVK P      
  45 550066 ZVEJNIEKS Miks 95 LAT      
Nedokočili 2. kolo    
  62 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 94 POL      
  34 700901 HYSKA Martin 94 SVK      
  6 150850 CHODĚRA Jakub 90 CZE H      
  33 430616 MAKOWSKI Michal 93 POL      
  14 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z      
  26 430440 PSTRUSINSKI Jakub 88 POL      
  10 700851 SIRAN Vladimir 91 SVK      
  68 550064 ZILE Girts 94 LAT      
Nestartovali v 1. kole    
  60 430647 KASZOWSKI Dawid 94 POL      
  63 151111 KEJVAL Martin 95 CZE H      
  71 151110 ŠTĚPÁN Martin 95 CZE S      
Nestartovali v 2. kole    
  46 151083 HETMÁNEK Lukáš 94 CZE M      
  4 294877 MIGLIORI Giacomo 88 ITA      
  21 150941 RYBKA Pavel 91 CZE M      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  28 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 89 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler