Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 5380
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 19.12.2010 Technický delegát Stefan Lindorfer - AUT; +43 (664) 42 40 180; lindi4@aon.at
Vypočtená penalizace 29.40 Aplikovaná penalizace 32.33
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 9 705378 SKVARKOVA Jana 91 SVK 56.51 58.18 1:54.69 32.33
2. 13 155728 DUBOVSKÁ Martina 92 CZE H 57.70 58.46 1:56.16 43.48 100
3. 1 705377 SAALOVA Kristina 91 SVK 57.89 58.51 1:56.40 45.30
4. 4 155441 BUBÁKOVÁ Veronika 86 CZE H 57.87 59.57 1:57.44 53.19 80
5. 10 155697 ZEMANOVÁ Andrea 93 CZE H 58.05 59.43 1:57.48 53.49 60
6. 5 155544 NĚMCOVÁ Tereza 89 CZE T 58.17 1:00.45 1:58.62 62.14 50
7. 20 705403 JURKOVA Veronika 93 SVK P 59.50 59.14 1:58.64 62.29
7. 12 155517 POSPÍŠILOVÁ Andrea 88 CZE H 59.00 59.64 1:58.64 62.29 50
9. 7 705385 SINDLEROVA Dominika 91 SVK 58.79 1:00.06 1:58.85 63.89
10. 16 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 94 CZE Z 59.41 59.74 1:59.15 66.16 40
11. 21 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 93 CZE A 59.84 59.52 1:59.36 67.76 36
12. 17 155673 HEGMONOVÁ Barbora 92 CZE T 59.15 1:00.32 1:59.47 68.59 32
13. 8 155503 KLICNAROVÁ Pavla 88 CZE L 59.24 1:00.33 1:59.57 69.35 29
14. 2 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 93 CZE H 58.87 1:01.73 2:00.60 77.16 26
15. 18 155623 ČERMÁKOVÁ Eva 91 CZE L 1:00.46 1:00.40 2:00.86 79.13 24
16. 14 695063 MATSOTSKA Bogdana 89 UKR 1:00.78 1:01.33 2:02.11 88.62
17. 15 155433 BUBÁKOVÁ Michala 85 CZE H 1:01.43 1:00.91 2:02.34 90.36 22
18. 22 705402 TRAJCIKOVA Eva 93 SVK 1:01.83 1:00.58 2:02.41 90.89
19. 47 705424 MIKLOSOVA Katarina 93 SVK P 1:01.80 1:00.78 2:02.58 92.18
20. 34 705421 STRACHANOVA Lenka 95 SVK 1:01.63 1:01.88 2:03.51 99.24
21. 49 155763 LEDECKÁ Ester 95 CZE A 1:02.71 1:00.85 2:03.56 99.61 20
22. 30 565416 SUHOVERSNIK Nusa 94 SLO 1:01.95 1:02.16 2:04.11 103.79
23. 11 155727 CAPOVÁ Gabriela 93 CZE T 1:01.74 1:02.78 2:04.52 106.90 18
24. 23 45312 PILAT Alexandra 94 AUS 1:01.77 1:03.10 2:04.87 109.55
25. 19 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 92 CZE H 1:02.09 1:03.29 2:05.38 113.42 16
26. 27 155750 ŠTULÁKOVÁ Aneta 94 CZE H 1:03.67 1:01.78 2:05.45 113.95 15
27. 29 155744 LEGERSKÁ Kateřina 94 CZE T 1:02.76 1:02.98 2:05.74 116.15 14
28. 31 705404 MIKLOSOVA Miriama 93 SVK P 1:03.95 1:02.31 2:06.26 120.10
29. 44 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 95 CZE L 1:05.10 1:02.09 2:07.19 127.15 13
30. 33 435332 PRZYBYLA Klaudia 94 POL 1:04.49 1:03.68 2:08.17 134.58
31. 35 155637 GRYGAROVÁ Veronika 91 CZE Z 1:05.45 1:04.15 2:09.60 145.43 12
32. 39 435182 BROZEK Jagoda 85 POL 1:05.09 1:04.88 2:09.97 148.24
33. 32 155604 MÁŠOVÁ Nikola 90 CZE A 1:05.57 1:07.31 2:12.88 170.31 11
34. 37 555030 BERZINA Beate 94 LAT 1:06.16 1:07.00 2:13.16 172.44
35. 36 155758 HIMMLOVÁ Eliška 94 CZE U 1:07.58 1:07.22 2:14.80 184.88 10
36. 50 155775 NEVŘIVOVÁ Nikola 95 CZE B 1:07.40 1:09.03 2:16.43 197.24 9
37. 42 155781 DORŇÁKOVÁ Eliška 95 CZE T 1:08.37 1:11.55 2:19.92 223.72 8
38. 51 435310 KUKUCZKA Joanna 92 POL 1:11.18 1:12.11 2:23.29 249.28
39. 38 155759 ČERVENÁ Andrea 75 CZE A 1:10.59 1:13.01 2:23.60 251.63 7
40. 45 555031 VITKOVSKA Krista 95 LAT 1:09.59 1:14.91 2:24.50 258.46
41. 46 555032 ALSINA Patricija Anna 95 LAT 1:08.40 1:17.43 2:25.83 268.55
Nedokočily 1. kolo    
  48 435354 BIALEK Martyna 95 POL      
  43 155732 DEL MASCHIO Barbara 92 CZE T      
  6 705363 LUKACOVA Barbora 90 SVK      
  3 45268 PILAT Elizabeth 92 AUS      
  40 555033 ROZENFELDE Elza 95 LAT      
Nedokočily 2. kolo    
  26 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 92 CZE A      
  28 705415 SOBEKOVA Simona 94 SVK P      
Nestartovaly v 1. kole    
  25 155736 KAROVÁ Anna 94 CZE H      
Nestartovaly v 2. kole    
  24 297714 MIGLIORI Francesca 90 ITA      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  41 555029 MELDERE Ieva 94 LAT      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler