Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS - Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Slalom Codex 351
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 02.02.2013 Technický delegát Wojciech Gajewski (POL) 185
Vypočtená penalizace 22.20 Aplikovaná penalizace 25.20
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 53.27 52.29 1:45.56 25.20 100
2. 4 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 54.29 54.59 1:48.88 44.70 80
3. 1 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 54.98 55.33 1:50.31 53.10 60
4. 10 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 55.29 55.16 1:50.45 53.92 50
5. 9 460067 OLARU Bogdan 1989 ROU 55.25 55.44 1:50.69 55.33
6. 12 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 56.00 55.30 1:51.30 58.91
7. 6 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P 55.87 55.74 1:51.61 60.73
8. 21 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 56.22 55.47 1:51.69 61.20 45
9. 16 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 56.81 55.01 1:51.82 61.97 40
10. 31 430680 GORA Maciej 1994 POL 57.07 55.66 1:52.73 67.31
11. 23 700916 ŠENKÁR Samuel 1996 SVK 57.37 55.40 1:52.77 67.55
12. 27 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 57.09 55.74 1:52.83 67.90 36
13. 20 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 57.14 55.70 1:52.84 67.96 32
14. 14 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 56.46 56.48 1:52.94 68.55
15. 22 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 57.39 55.68 1:53.07 69.31
16. 33 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 57.08 56.03 1:53.11 69.54 29
17. 13 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 57.53 55.60 1:53.13 69.66 26
18. 17 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 58.12 55.11 1:53.23 70.25 24
19. 28 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 57.58 55.80 1:53.38 71.13
20. 29 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 58.06 55.67 1:53.73 73.19 22
21. 19 430646 MITAN Szymon 1994 POL 55.92 57.87 1:53.79 73.54
22. 34 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 57.47 56.46 1:53.93 74.36
23. 52 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU 58.11 55.90 1:54.01 74.83
24. 25 481644 SUSLOV Viacheslav 1995 RUS 58.01 56.75 1:54.76 79.24
25. 43 460081 MOLDOVAN Dragos Dan 1993 ROU 59.74 56.58 1:56.32 88.40
26. 38 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 58.68 57.69 1:56.37 88.69
27. 50 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 58.89 57.56 1:56.45 89.16
28. 46 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 58.96 57.55 1:56.51 89.51 20
29. 65 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 59.70 56.90 1:56.60 90.04
30. 44 670067 KALYUZHNOV Nikita 1994 KAZ 58.50 58.19 1:56.69 90.57
31. 60 150745 BRANDTNER Petr 1988 CZE C 58.94 58.12 1:57.06 92.74 18
32. 61 430724 ZASTAWNY Jakub 1996 POL 1:00.27 57.30 1:57.57 95.74
33. 54 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 59.98 57.71 1:57.69 96.44 16
34. 69 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 1:00.79 57.13 1:57.92 97.80
35. 57 430710 MIREK Maciej 1996 POL 1:01.04 57.64 1:58.68 102.26
36. 36 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 59.85 58.85 1:58.70 102.38 15
37. 35 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 59.58 59.38 1:58.96 103.90 14
38. 58 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:01.30 57.95 1:59.25 105.61 13
39. 55 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:00.65 59.11 1:59.76 108.60 12
40. 63 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L 1:00.68 59.43 2:00.11 110.66 11
41. 77 430691 MROZ Damian 1995 POL 1:02.08 58.25 2:00.33 111.95
42. 67 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 1:01.26 1:00.37 2:01.63 119.59 10
43. 68 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:04.28 1:00.96 2:05.24 140.79 9
44. 84 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:05.85 1:04.67 2:10.52 171.80 8
45. 90 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL 1:09.17 1:01.71 2:10.88 173.92
46. 95 670077 MARKOV Dmitriy 1995 KAZ 1:06.63 1:04.64 2:11.27 176.21
47. 96 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:08.46 1:04.60 2:13.06 186.72 7
48. 86 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:09.14 1:05.35 2:14.49 195.12 6
49. 81 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:07.40 1:07.63 2:15.03 198.29 5
50. 97 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 1:09.31 1:06.27 2:15.58 201.52 4
51. 74 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:19.90 1:03.33 2:23.23 246.45 3
Nedokočili 1. kolo    
  93 430699 BALAS Szymon 1995 POL      
  40 700877 BARICA ML. Ján 1993 SVK      
  45 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S      
  82 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S      
  49 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  72 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL      
  78 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S      
  32 430737 KACICA Alan 1996 POL      
  56 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S      
  15 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  2 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK      
  18 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  88 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A      
  30 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  64 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z      
  85 430745 NOWICKI Marek 1996 POL      
  66 700911 PIROG Adam 1995 SVK P      
  8 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      
  92 151091 PTÁČEK František 1994 CZE A      
  53 430748 PYJAS Piotr 1996 POL      
  94 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  98 430753 SLOMINSKI Piotr 1996 POL      
  39 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  3 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  70 430747 SZOT Emil 1996 POL      
  71 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR      
  89 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  59 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z      
  91 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  37 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  83 151113 HRUBÝ Michal 1995 CZE L      
  42 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL      
  62 670068 KOSTROV Alexandr 1994 KAZ      
  26 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR      
  51 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  100 430759 MAKOWSKI Jan 1996 POL      
  11 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  87 660014 YUDZIN Viacheslau 1992 BLR      
Nestartovali v 1. kole    
  75 430711 ANTEPOWICZ Jan 1996 POL      
  79 430713 KUBASIEWICZ Stanislaw 1996 POL      
  73 430717 MALKOWSKI Krzysztof 1996 POL      
  76 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  47 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H      
Nestartovali v 2. kole    
  48 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL      
  99 151179 DVORSKÝ Roman 1996 CZE J      
  24 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  80 430658 LUCZAK Aleksander 1993 POL      
  41 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  7 690086 FESHCHUK Rostyslav 1990 UKR      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler