Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS - Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 5357
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 20.01.2013 Technický delegát Kazimierz Korzeniovski (POL) 047
Vypočtená penalizace 31.86 Aplikovaná penalizace 34.86
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 1:05.84 1:05.89 2:11.73 34.86 100
2. 8 705377 SAALOVÁ Kristína 1991 SVK 1:05.95 1:05.92 2:11.87 35.81
3. 1 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 1:06.86 1:05.88 2:12.74 41.68 80
4. 5 155431 MARKOVÁ Daniela 1985 CZE L 1:06.32 1:06.43 2:12.75 41.75 60
5. 13 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T 1:07.19 1:07.03 2:14.22 51.68 50
6. 6 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 1:07.01 1:08.00 2:15.01 57.02 45
7. 9 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 1:06.96 1:08.18 2:15.14 57.90
8. 7 435375 JANKOWSKA Katarzyna 1996 POL 1:07.98 1:07.30 2:15.28 58.84
9. 14 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H 1:08.43 1:07.04 2:15.47 60.13 40
10. 15 155800 PRŮDKOVÁ Barbora 1996 CZE T 1:08.19 1:07.29 2:15.48 60.20 36
11. 2 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 1:07.29 1:08.39 2:15.68 61.55 32
12. 12 705424 MIKLOŠOVÁ Katarína 1995 SVK P 1:08.39 1:07.68 2:16.07 64.18
13. 17 155742 SKOTÁLKOVÁ Tereza 1994 CZE E 1:08.66 1:07.69 2:16.35 66.07 29
14. 23 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL 1:08.78 1:08.78 2:17.56 74.25
15. 18 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 1:09.03 1:08.60 2:17.63 74.72 26
16. 20 695105 GORBUNOVA Anastasiia 1995 UKR 1:08.93 1:08.76 2:17.69 75.13
17. 4 705421 STRACHANOVÁ Lenka 1995 SVK 1:09.00 1:08.73 2:17.73 75.40
18. 26 435373 KOLASA Anna 1996 POL 1:08.74 1:09.00 2:17.74 75.47
19. 35 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:09.85 1:08.00 2:17.85 76.21 24
20. 39 705433 ŠIMALČÍKOVÁ Adriana 1996 SVK 1:09.46 1:08.50 2:17.96 76.95
21. 33 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 1:09.85 1:08.47 2:18.32 79.38 22
22. 21 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 1:09.87 1:08.61 2:18.48 80.46 20
23. 16 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:10.29 1:08.60 2:18.89 83.23 18
24. 37 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A 1:10.52 1:08.67 2:19.19 85.26 16
25. 41 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 1:11.16 1:08.47 2:19.63 88.23 15
26. 29 435372 MALINOWSKA Aleksandra 1996 POL 1:10.76 1:09.15 2:19.91 90.13
27. 22 705439 BOBÁKOVÁ Dominika 1996 SVK 1:10.57 1:09.57 2:20.14 91.68
28. 31 155743 KOŠTOVÁ Karolína 1994 CZE E 1:11.05 1:09.44 2:20.49 94.04 14
29. 28 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 1:11.29 1:09.64 2:20.93 97.02 13
30. 27 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 1:11.27 1:10.16 2:21.43 100.40 12
31. 19 155744 LEGERSKÁ Kateřina 1994 CZE T 1:11.45 1:11.00 2:22.45 107.29 11
32. 32 155749 CINGROVÁ Kateřina 1994 CZE H 1:11.27 1:11.54 2:22.81 109.72 10
33. 40 155520 MILATOVÁ Pavla 1988 CZE H 1:11.77 1:11.11 2:22.88 110.19 9
34. 34 155611 KOČANOVÁ Veronika 1990 CZE H 1:12.12 1:11.17 2:23.29 112.96 8
35. 25 155815 REČKOVÁ Veronika 1996 CZE L 1:12.97 1:11.76 2:24.73 122.69 7
36. 47 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U 1:13.52 1:11.46 2:24.98 124.38 6
37. 54 155821 ŠILEROVÁ Barbora 1996 CZE Z 1:13.15 1:12.14 2:25.29 126.47 5
38. 43 155813 FRYČOVÁ Dominika 1996 CZE S 1:14.30 1:11.95 2:26.25 132.96 4
39. 38 155486 BORUCHOVÁ Eliška 1987 CZE H 1:12.94 1:13.55 2:26.49 134.58 3
40. 53 155788 URBANOVÁ Marie 1995 CZE U 1:14.72 1:11.81 2:26.53 134.85 2
41. 44 155756 MAREŠOVÁ Kateřina 1994 CZE A 1:14.45 1:12.68 2:27.13 138.91 1
42. 49 155643 VOGELOVÁ Dagmar 1991 CZE E 1:14.42 1:12.72 2:27.14 138.97
43. 42 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 1:14.47 1:14.90 2:29.37 154.04
44. 50 155765 COUFALOVÁ Linda 1995 CZE M 1:17.62 1:15.27 2:32.89 177.82
45. 45 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:13.08 1:22.80 2:35.88 198.02
46. 48 155775 NEVŘIVOVÁ Nikola 1995 CZE B 1:18.39 1:17.52 2:35.91 198.23
47. 51 155817 KALUSOVÁ Aneta 1996 CZE A 1:25.66 1:23.30 2:48.96 286.39
Nedokočily 1. kolo    
  46 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A      
  30 705407 SAXOVÁ Andrea 1993 SVK      
  24 155671 STRAKOŠOVÁ Markéta 1992 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  10 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 1995 CZE L      
  36 435332 PRZYBYLA Klaudia 1994 POL      
  11 705415 SOBEKOVÁ Simona 1994 SVK P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler