Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI - Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 364
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 17.02.2013 Technický delegát Michal Soltys (SVK) 780
Vypočtená penalizace 39.04 Aplikovaná penalizace 42.04
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 51.07 51.15 1:42.22 42.04
2. 4 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 51.38 51.14 1:42.52 44.65
3. 2 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 51.40 51.16 1:42.56 45.00
4. 11 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 52.06 51.24 1:43.30 51.44
5. 6 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 51.67 51.75 1:43.42 52.49
6. 8 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 52.56 51.13 1:43.69 54.84
7. 15 194563 DUPRAZ Quentin 1990 FRA 52.17 51.59 1:43.76 55.45
8. 22 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 52.15 51.74 1:43.89 56.58
9. 5 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 52.05 51.94 1:43.99 57.45
10. 13 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 53.16 50.96 1:44.12 58.58
11. 19 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 52.54 51.64 1:44.18 59.11
12. 45 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 53.11 51.20 1:44.31 60.24
13. 12 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK 52.62 51.73 1:44.35 60.59
14. 18 194923 VOISIN Nathan 1994 FRA 52.94 51.52 1:44.46 61.54
15. 28 700890 IVAN Michal 1994 SVK 52.56 51.95 1:44.51 61.98
16. 25 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 52.37 52.15 1:44.52 62.07
17. 21 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 52.79 52.04 1:44.83 64.76
18. 36 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 53.40 51.62 1:45.02 66.42
19. 35 430616 MAKOWSKI Michal 1993 POL 52.77 52.31 1:45.08 66.94
20. 14 194237 ALBOUY Vincent 1991 FRA 52.95 52.15 1:45.10 67.12
21. 20 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 53.10 52.02 1:45.12 67.29
22. 16 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 53.00 52.16 1:45.16 67.64
23. 37 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 53.35 51.90 1:45.25 68.42
24. 10 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 53.08 52.24 1:45.32 69.03
25. 24 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 53.07 52.27 1:45.34 69.20
26. 27 194841 DUPRAZ Antoine 1993 FRA 52.83 52.55 1:45.38 69.55
27. 49 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 53.48 52.16 1:45.64 71.82
28. 40 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL 53.38 52.40 1:45.78 73.04
29. 29 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 53.42 52.47 1:45.89 73.99
30. 38 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 53.65 52.63 1:46.28 77.39
31. 3 194339 MERMOZ Dorian 1991 FRA 53.18 53.11 1:46.29 77.48
32. 33 430680 GORA Maciej 1994 POL 53.76 52.61 1:46.37 78.17
33. 26 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 53.59 53.07 1:46.66 80.70
34. 32 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 53.78 53.25 1:47.03 83.92
35. 55 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 53.93 53.11 1:47.04 84.01
36. 51 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 53.72 53.34 1:47.06 84.18
37. 52 430018 BURY Lukasz 1989 POL 54.04 53.19 1:47.23 85.66
38. 43 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 54.23 53.10 1:47.33 86.53
39. 50 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 53.94 53.45 1:47.39 87.05
40. 39 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 54.01 53.44 1:47.45 87.58
41. 46 150864 VIKTORÍN Tomáš 1990 CZE T 53.90 53.59 1:47.49 87.92
42. 17 194171 PAGET Quentin 1990 FRA 54.74 52.94 1:47.68 89.58
43. 53 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 54.46 53.43 1:47.89 91.41
44. 58 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 54.47 53.75 1:48.22 94.28
45. 31 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 54.76 53.58 1:48.34 95.33
46. 34 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 54.57 53.78 1:48.35 95.41
47. 30 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 54.31 54.25 1:48.56 97.24
48. 59 700873 WILD Marek 1993 SVK 54.73 53.99 1:48.72 98.63
49. 56 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 54.61 54.16 1:48.77 99.07
50. 78 150746 MLÍČKA Aleš 1988 CZE E 54.97 54.00 1:48.97 100.81
51. 48 194291 GALLOIS Yohann 1991 FRA 54.44 54.69 1:49.13 102.20
52. 61 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 54.67 54.53 1:49.20 102.81
52. 60 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 55.16 54.04 1:49.20 102.81
54. 72 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 54.77 54.60 1:49.37 104.29
55. 23 54044 WURZER Raphael 1991 AUT 55.82 54.08 1:49.90 108.91
56. 54 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 54.66 55.27 1:49.93 109.17
57. 79 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 55.24 55.33 1:50.57 114.74
58. 67 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T 55.18 55.89 1:51.07 119.09
59. 63 150802 KONÍČEK Jiří 1989 CZE T 57.49 54.04 1:51.53 123.10
60. 66 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 55.85 55.86 1:51.71 124.67
61. 82 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E 56.35 55.86 1:52.21 129.02
62. 73 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 56.04 56.26 1:52.30 129.80
63. 71 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 56.19 56.33 1:52.52 131.72
64. 84 151121 PELC Adam 1995 CZE U 55.42 57.19 1:52.61 132.50
65. 83 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z 56.57 56.22 1:52.79 134.07
66. 81 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 57.01 55.94 1:52.95 135.46
67. 90 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M 56.54 56.44 1:52.98 135.72
68. 69 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S 56.76 56.54 1:53.30 138.51
69. 65 700911 PIROG Adam 1995 SVK P 56.10 57.40 1:53.50 140.25
70. 75 151077 BOLEK David 1994 CZE B 56.56 57.18 1:53.74 142.34
71. 77 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 57.29 56.55 1:53.84 143.21
72. 70 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 58.85 55.24 1:54.09 145.39
73. 109 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T 57.47 56.71 1:54.18 146.17
74. 68 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T 57.17 57.41 1:54.58 149.65
75. 96 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 58.10 56.55 1:54.65 150.26
76. 105 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 57.35 57.80 1:55.15 154.62
77. 103 150923 LÁTAL Martin 1991 CZE M 57.47 57.93 1:55.40 156.79
78. 108 150937 DUBČÁK David 1976 CZE Z 58.12 57.82 1:55.94 161.50
79. 94 151182 KADĚRKA Josef 1996 CZE Z 57.94 58.03 1:55.97 161.76
80. 106 151131 MENŠA Tomáš 1995 CZE M 59.32 57.17 1:56.49 166.28
81. 99 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 58.57 58.19 1:56.76 168.64
82. 85 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 58.68 58.48 1:57.16 172.12
83. 89 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T 59.44 57.77 1:57.21 172.55
84. 91 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 58.76 58.91 1:57.67 176.56
85. 87 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 58.84 58.87 1:57.71 176.91
86. 93 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T 59.28 59.28 1:58.56 184.31
87. 102 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 1:00.12 59.01 1:59.13 189.27
88. 92 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:00.05 59.36 1:59.41 191.71
89. 97 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:00.05 59.37 1:59.42 191.80
90. 86 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:01.02 1:00.40 2:01.42 209.21
91. 101 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 1:03.32 1:01.98 2:05.30 242.99
92. 107 150760 ŽÁRSKÝ Jan 1957 CZE Z 1:01.93 1:05.22 2:07.15 259.10
93. 76 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 56.32 1:11.62 2:07.94 265.98
Nedokočili 1. kolo  
  95 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
  41 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK    
  42 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M    
  100 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  7 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL    
  80 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  104 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  64 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  62 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M    
  57 150808 REC Adam 1989 CZE T    
  44 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL    
  98 150555 ŽIVĚLA Pavel 1984 CZE B    
Nestartovali v 2. kole  
  9 430460 SZCZEPANIK Wojciech 1988 POL    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  88 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T    
  74 430629 KUBALA Robert 1992 POL    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  47 700875 PAVELKA Matúš 1993 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler