Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI - Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 5365
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 16.02.2013 Technický delegát Michal Soltys (SVK) 780
Vypočtená penalizace 23.32 Aplikovaná penalizace 26.32
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 11 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 54.28 56.04 1:50.32 26.32
2. 6 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 55.83 58.23 1:54.06 47.34
3. 9 155736 KAROVÁ Anna 1994 CZE H 56.44 59.78 1:56.22 59.48
4. 4 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL 57.54 1:00.61 1:58.15 70.32
5. 12 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 58.44 59.91 1:58.35 71.45
6. 14 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 57.89 1:03.02 2:00.91 85.84
7. 32 197411 GALLOIS Ariane 1993 FRA 1:00.34 1:01.17 2:01.51 89.21
8. 8 705415 SOBEKOVÁ Simona 1994 SVK P 59.53 1:02.36 2:01.89 91.34
9. 15 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 1:00.06 1:02.50 2:02.56 95.11
10. 17 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 1:00.48 1:02.71 2:03.19 98.65
11. 59 705425 MIKOVA Barbara 1991 SVK P 1:02.40 1:01.03 2:03.43 100.00
12. 25 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:02.58 1:01.08 2:03.66 101.29
13. 21 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 1:01.97 1:02.27 2:04.24 104.55
14. 19 155744 LEGERSKÁ Kateřina 1994 CZE T 1:01.91 1:02.99 2:04.90 108.26
15. 23 155779 MÁLKOVÁ Petra 1995 CZE B 1:02.50 1:02.50 2:05.00 108.82
16. 22 435332 PRZYBYLA Klaudia 1994 POL 1:02.20 1:03.54 2:05.74 112.98
17. 46 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:03.38 1:02.60 2:05.98 114.33
18. 20 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 1:05.63 1:00.69 2:06.32 116.24
19. 28 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S 1:03.75 1:02.83 2:06.58 117.70
20. 35 705433 ŠIMALČÍKOVÁ Adriana 1996 SVK 1:04.38 1:02.49 2:06.87 119.33
21. 39 197486 FOURRIER Camille 1994 FRA 1:04.78 1:02.94 2:07.72 124.11
22. 33 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U 1:04.60 1:03.63 2:08.23 126.97
23. 36 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 1:05.22 1:03.41 2:08.63 129.22
24. 45 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 1:06.07 1:03.15 2:09.22 132.54
25. 42 155738 CHROUSTOVÁ Lenka 1994 CZE B 1:07.21 1:04.79 2:12.00 148.16
26. 48 155765 COUFALOVÁ Linda 1995 CZE M 1:09.12 1:05.75 2:14.87 164.29
27. 56 155603 BŘEZINOVÁ Markéta 1990 CZE A 1:14.03 1:12.78 2:26.81 231.39
28. 54 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M 1:16.26 1:17.82 2:34.08 272.25
29. 52 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:17.32 1:19.16 2:36.48 285.74
30. 53 155817 KALUSOVÁ Aneta 1996 CZE A 1:20.89 1:20.77 2:41.66 314.85
31. 55 155806 POSPÍŠILOVÁ Markéta 1996 CZE M 1:21.71 1:20.55 2:42.26 318.22
Nedokočily 1. kolo  
  41 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  34 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A    
  47 155777 CIESLAROVÁ Kristýna 1995 CZE B    
  24 155749 CINGROVÁ Kateřina 1994 CZE H    
  40 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A    
  43 435370 CHMIELEWSKA Malgorzata 1996 POL    
  10 155563 KŘÍŽOVÁ Klára 1989 CZE Z    
  44 155663 KUDELOVÁ Barbora 1992 CZE B    
  2 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T    
  49 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A    
  27 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M    
  16 155742 SKOTÁLKOVÁ Tereza 1994 CZE E    
  1 155671 STRAKOŠOVÁ Markéta 1992 CZE B    
  3 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A    
  13 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK    
  31 155486 BORUCHOVÁ Eliška 1987 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  30 197324 GUERS Justine 1992 FRA    
  7 155628 KUDĚLÁSKOVÁ Gabriela 1991 CZE B    
  38 155756 MAREŠOVÁ Kateřina 1994 CZE A    
  37 197571 PERONNIER Marika 1991 FRA    
  5 705407 SAXOVÁ Andrea 1993 SVK    
Nestartovaly v 1. kole  
  29 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z    
  50 155714 PLINTOVÁ Valentina 1993 CZE T    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  18 155611 KOČANOVÁ Veronika 1990 CZE H    
  51 155548 MALAČKOVÁ Anna 1989 CZE B    
  26 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler