Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS - Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 368
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 16.03.2013 Technický delegát Gajewski Wojciech (POL) 185
Vypočtená penalizace 27.90 Aplikovaná penalizace 30.90
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 38.34 41.49 1:19.83 30.90
2. 5 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT 38.55 41.59 1:20.14 33.31
3. 6 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 39.08 41.18 1:20.26 34.24
4. 14 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT 39.13 41.54 1:20.67 37.42
5. 2 430194 KALWA Michal 1978 POL 38.95 41.75 1:20.70 37.66
6. 15 481322 ANDREEVSKIY Alexey 1992 RUS 39.21 41.65 1:20.86 38.90
7. 11 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 38.75 42.12 1:20.87 38.98 100
8. 21 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 39.47 41.77 1:21.24 41.85 80
9. 3 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 38.69 42.81 1:21.50 43.87 60
9. 1 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 39.47 42.03 1:21.50 43.87 60
11. 26 700875 PAVELKA Matúš 1993 SVK 39.47 42.67 1:22.14 48.84
12. 8 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU 39.45 42.76 1:22.21 49.38
13. 32 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 39.30 43.05 1:22.35 50.47 45
14. 22 430680 GORA Maciej 1994 POL 40.17 42.25 1:22.42 51.02
15. 28 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 39.75 42.74 1:22.49 51.56 40
16. 27 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 40.21 42.53 1:22.74 53.50 36
17. 9 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 39.82 43.06 1:22.88 54.59 32
18. 19 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 40.48 42.63 1:23.11 56.37 29
19. 18 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 40.06 43.14 1:23.20 57.07 26
20. 29 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 40.15 43.19 1:23.34 58.16 24
21. 34 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 39.83 43.55 1:23.38 58.47 22
22. 20 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 39.91 43.49 1:23.40 58.63 20
23. 36 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 40.35 43.35 1:23.70 60.96 18
24. 44 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 40.53 43.20 1:23.73 61.19 16
25. 42 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 40.84 43.53 1:24.37 66.16 15
26. 33 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL 40.59 43.86 1:24.45 66.78
27. 23 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 40.84 43.62 1:24.46 66.86
28. 45 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 40.82 43.71 1:24.53 67.40 14
29. 38 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 40.69 43.92 1:24.61 68.02 13
30. 37 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 40.89 43.77 1:24.66 68.41
31. 53 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 40.63 44.15 1:24.78 69.34
32. 25 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 40.43 44.41 1:24.84 69.81 12
33. 56 430629 KUBALA Robert 1992 POL 41.33 43.80 1:25.13 72.06
34. 40 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 40.71 44.51 1:25.22 72.76
35. 43 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 41.19 44.11 1:25.30 73.38 11
36. 41 430686 NAJDER Mateusz 1995 POL 41.53 44.06 1:25.59 75.64
37. 30 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU 40.96 44.76 1:25.72 76.64
38. 54 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 41.51 44.28 1:25.79 77.19 10
39. 51 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 41.05 44.96 1:26.01 78.90
40. 48 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 41.52 45.16 1:26.68 84.10 9
41. 61 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 41.87 44.83 1:26.70 84.26 8
42. 49 430748 PYJAS Piotr 1996 POL 41.91 45.08 1:26.99 86.51
43. 50 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK 41.63 45.49 1:27.12 87.52
44. 52 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 42.11 45.14 1:27.25 88.53 7
45. 47 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 41.84 45.65 1:27.49 90.39 6
46. 60 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 41.68 46.12 1:27.80 92.80 5
47. 101 202555 KADERAVEK David 1993 GER 41.78 46.07 1:27.85 93.19
48. 62 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 42.38 46.31 1:28.69 99.71 4
49. 55 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 42.96 46.30 1:29.26 104.14
50. 64 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 43.18 46.76 1:29.94 109.42 3
51. 63 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 43.71 47.29 1:31.00 117.65 2
52. 74 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z 43.58 47.60 1:31.18 119.05 1
53. 70 150489 ČEŘOVSKÝ Lukáš 1979 CZE E 44.41 46.94 1:31.35 120.37
54. 69 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 43.72 47.86 1:31.58 122.16
55. 80 151033 MAŘÍK Jan 1986 CZE U 44.74 46.96 1:31.70 123.09
56. 75 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 44.11 47.76 1:31.87 124.41
57. 58 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S 43.89 48.12 1:32.01 125.50
58. 97 151182 KADĚRKA Josef 1996 CZE Z 44.60 48.62 1:33.22 134.89
59. 79 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL 46.10 48.15 1:34.25 142.89
60. 72 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 45.35 49.40 1:34.75 146.78
61. 78 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 48.84 47.29 1:36.13 157.49
62. 86 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 46.45 50.11 1:36.56 160.83
63. 81 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 45.51 51.40 1:36.91 163.55
64. 87 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 46.79 50.62 1:37.41 167.44
65. 84 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 46.55 51.02 1:37.57 168.68
66. 90 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 46.05 51.92 1:37.97 171.78
67. 99 150721 PAVLÍK Michal 1986 CZE M 46.68 51.90 1:38.58 176.52
68. 76 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 46.63 52.24 1:38.87 178.77
69. 91 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A 47.72 52.34 1:40.06 188.02
70. 93 150723 RYJÁČEK Jan 1987 CZE M 47.87 52.58 1:40.45 191.05
71. 96 150730 ZLÁMAL Josef 1986 CZE M 48.30 52.33 1:40.63 192.44
72. 98 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 48.17 52.58 1:40.75 193.38
73. 100 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A 49.76 53.00 1:42.76 208.99
74. 88 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M 48.32 1:11.00 1:59.32 337.60
Nedokočili 1. kolo    
  92 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T      
  85 151077 BOLEK David 1994 CZE B      
  82 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E      
  66 150745 BRANDTNER Petr 1988 CZE C      
  16 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT      
  83 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T      
  46 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  68 150458 KLADENSKÝ Tomáš 1977 CZE B      
  12 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  57 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  73 151075 KULICH Václav 1992 CZE P      
  4 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK      
  31 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  71 430747 SZOT Emil 1996 POL      
  89 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
Nedokočili 2. kolo    
  65 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T      
  77 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  24 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  39 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK      
  17 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK      
  94 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T      
  13 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK      
  95 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  35 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  67 430691 MROZ Damian 1995 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  59 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  10 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler