Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP Allianz - FIS - Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 369
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 17.03.2013 Technický delegát Gajewski Wojciech (POL) 185
Vypočtená penalizace 30.53 Aplikovaná penalizace 33.53
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT 37.00 41.91 1:18.91 33.53
2. 12 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 37.45 41.64 1:19.09 34.94
3. 11 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT 37.65 41.49 1:19.14 35.34
4. 14 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU 37.27 42.33 1:19.60 38.95
5. 21 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 37.73 41.98 1:19.71 39.82 100
6. 2 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 37.33 42.43 1:19.76 40.21 80
7. 17 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 37.71 42.08 1:19.79 40.44
8. 6 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 37.36 42.51 1:19.87 41.07 60
9. 15 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK 37.23 42.98 1:20.21 43.74
10. 16 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT 37.96 42.38 1:20.34 44.77
11. 8 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 37.76 43.09 1:20.85 48.77 50
12. 24 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P 38.41 42.90 1:21.31 52.39
13. 19 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 38.05 43.36 1:21.41 53.17 45
14. 34 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 37.98 43.45 1:21.43 53.33 40
15. 23 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 38.33 43.12 1:21.45 53.49
16. 20 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 38.00 43.81 1:21.81 56.32 36
17. 18 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 38.54 43.36 1:21.90 57.02 32
18. 1 700862 KUPČOK Jakub 1992 SVK 38.57 43.39 1:21.96 57.49
19. 36 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 38.56 43.81 1:22.37 60.72 29
20. 42 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 38.57 43.88 1:22.45 61.34
21. 30 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 38.77 43.88 1:22.65 62.92 26
22. 38 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 39.05 43.68 1:22.73 63.54 24
23. 45 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 38.99 43.87 1:22.86 64.57 22
24. 46 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 39.02 44.18 1:23.20 67.24 20
25. 39 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 39.23 44.05 1:23.28 67.87
26. 59 430629 KUBALA Robert 1992 POL 39.33 44.28 1:23.61 70.46
26. 41 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK 39.05 44.56 1:23.61 70.46
28. 37 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 39.27 44.88 1:24.15 74.70 18
29. 56 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 39.20 45.26 1:24.46 77.14
30. 51 430724 ZASTAWNY Jakub 1996 POL 39.62 44.98 1:24.60 78.24
31. 71 150745 BRANDTNER Petr 1988 CZE C 39.69 45.01 1:24.70 79.02 16
32. 55 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 39.62 45.17 1:24.79 79.73 15
33. 66 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 39.94 45.06 1:25.00 81.38 14
34. 57 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 39.82 45.36 1:25.18 82.79 13
35. 65 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 40.18 45.40 1:25.58 85.94 12
35. 50 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 39.85 45.73 1:25.58 85.94 12
37. 49 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 40.57 45.88 1:26.45 92.77 10
38. 32 481644 SUSLOV Viacheslav 1995 RUS 40.64 46.10 1:26.74 95.05
39. 67 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 40.67 46.58 1:27.25 99.06 9
40. 62 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S 40.64 46.88 1:27.52 101.18 8
41. 69 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 41.12 46.79 1:27.91 104.24 7
42. 68 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 40.90 47.24 1:28.14 106.05 6
43. 70 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 41.53 46.86 1:28.39 108.01 5
44. 75 430747 SZOT Emil 1996 POL 41.81 47.27 1:29.08 113.44
45. 73 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 41.40 47.69 1:29.09 113.51 4
46. 74 150489 ČEŘOVSKÝ Lukáš 1979 CZE E 41.92 47.80 1:29.72 118.46 3
47. 79 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 42.21 47.75 1:29.96 120.35 2
48. 29 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 38.58 51.43 1:30.01 120.74 1
49. 81 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 42.26 48.69 1:30.95 128.13
50. 76 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 43.17 48.43 1:31.60 133.24
51. 84 151033 MAŘÍK Jan 1986 CZE U 43.25 48.84 1:32.09 137.09
52. 91 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 42.96 49.42 1:32.38 139.36
53. 78 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z 41.03 51.81 1:32.84 142.98
54. 72 150458 KLADENSKÝ Tomáš 1977 CZE B 43.17 50.55 1:33.72 149.89
55. 77 151075 KULICH Václav 1992 CZE P 43.73 50.87 1:34.60 156.81
56. 85 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 44.05 50.69 1:34.74 157.91
57. 96 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T 43.89 51.14 1:35.03 160.19
58. 92 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 44.55 50.63 1:35.18 161.36
59. 89 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 44.92 51.61 1:36.53 171.97
60. 95 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A 45.38 51.98 1:37.36 178.49
61. 80 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 44.87 53.76 1:38.63 188.47
62. 97 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 45.98 52.73 1:38.71 189.10
63. 105 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M 45.87 53.35 1:39.22 193.11
64. 99 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 46.03 54.01 1:40.04 199.55
65. 104 150721 PAVLÍK Michal 1986 CZE M 45.17 55.69 1:40.86 205.99
66. 102 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 46.16 1:08.47 1:54.63 314.18
Nedokočili 1. kolo    
  90 151077 BOLEK David 1994 CZE B      
  58 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK      
  82 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S      
  64 150802 KONÍČEK Jiří 1989 CZE T      
  60 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  43 430686 NAJDER Mateusz 1995 POL      
  98 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T      
  52 430748 PYJAS Piotr 1996 POL      
  28 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  9 481322 ANDREEVSKIY Alexey 1992 RUS      
  44 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  86 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E      
  22 430680 GORA Maciej 1994 POL      
  54 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  35 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL      
  48 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  63 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
  61 202555 KADERAVEK David 1993 GER      
  100 151182 KADĚRKA Josef 1996 CZE Z      
  13 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  25 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  27 700875 PAVELKA Matúš 1993 SVK      
  53 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK      
  83 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL      
  10 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK      
  4 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK      
  33 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  26 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  31 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU      
  94 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  7 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
  47 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  93 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  101 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  87 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T      
  5 430194 KALWA Michal 1978 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  40 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  88 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  103 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler