Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ Head Cup - Špičák na Šumavě

Disciplína Superobří slalom Codex 2000
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 15.12.2012 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 21.76 Aplikovaná penalizace 21.76
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 62 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 1:01.24 - 1:01.24 21.76 100
2. 55 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:03.38 - 1:03.38 58.45 80
3. 59 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:03.73 - 1:03.73 64.45 60
4. 54 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:03.99 - 1:03.99 68.91 50
5. 52 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 1:04.07 - 1:04.07 70.28 45
6. 53 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:04.95 - 1:04.95 85.37 40
7. 82 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 1:05.28 - 1:05.28 91.03 36
8. 79 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 1:05.40 - 1:05.40 93.09 32
9. 64 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 1:05.58 - 1:05.58 96.17 29
10. 63 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:05.59 - 1:05.59 96.34 26
11. 75 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 1:05.81 - 1:05.81 100.12 24
12. 65 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:06.60 - 1:06.60 113.66 22
13. 71 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 1:06.95 - 1:06.95 119.66 20
13. 58 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 1:06.95 - 1:06.95 119.66 20
15. 66 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 1:07.31 - 1:07.31 125.83 16
16. 61 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:07.77 - 1:07.77 133.72 15
17. 56 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 1:07.89 - 1:07.89 135.78 14
18. 68 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 1:07.91 - 1:07.91 136.12 13
19. 51 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:08.48 - 1:08.48 145.89 12
20. 76 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 1:08.63 - 1:08.63 148.47 11
21. 67 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 1:08.87 - 1:08.87 152.58 10
22. 60 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 1:09.18 - 1:09.18 157.90 9
23. 72 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:09.22 - 1:09.22 158.58 8
24. 80 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 1:09.90 - 1:09.90 170.24 7
25. 70 280803 PATALA Ondřej 1999 CZE Z 1:10.40 - 1:10.40 178.81 6
26. 57 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 1:10.70 - 1:10.70 183.96 5
27. 73 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 1:10.82 - 1:10.82 186.02 4
28. 78 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 1:11.09 - 1:11.09 190.64 3
29. 77 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 1:11.67 - 1:11.67 200.59 2
30. 81 260100 KUČA Michal 2000 CZE M 1:13.43 - 1:13.43 230.77 1
31. 74 750701 ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 CZE C 1:16.20 - 1:16.20 278.26
Nedokočili 1. kolo    
  69 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz