Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ Head Cup - Říčky v Orlických horách

Disciplína Slalom Codex 2015
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 22.01.2013 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 6.42 Aplikovaná penalizace 6.42
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 1 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 37.08 37.20 1:14.28 6.42 100
2. 20 1831 WILLS ANGUS 1999 GBR 41.02 39.97 1:20.99 62.43
3. 8 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M 40.89 40.64 1:21.53 66.93 80
4. 9 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 41.29 40.53 1:21.82 69.35 60
5. 21 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 41.61 40.78 1:22.39 74.11 50
6. 14 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 42.15 40.89 1:23.04 79.54 45
7. 11 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 42.72 41.01 1:23.73 85.30 40
8. 10 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 42.45 41.34 1:23.79 85.80 36
9. 27 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 42.60 41.83 1:24.43 91.14 32
10. 16 1725 MOEHRING ROY 1999 NED 40.16 45.05 1:25.21 97.65
11. 12 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 43.80 41.80 1:25.60 100.91 29
12. 5 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 43.54 42.44 1:25.98 104.08 26
13. 19 1819 LENNART VAN DAELE 2000 BEL 45.52 42.34 1:27.86 119.77
14. 42 900702 BARTÁK Martin 1999 CZE E 44.67 43.49 1:28.16 122.27 24
15. 36 1818 DOM ROBBE 2000 BEL 45.23 43.24 1:28.47 124.86
16. 32 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 45.19 43.70 1:28.89 128.37 22
17. 24 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 45.37 43.60 1:28.97 129.03 20
18. 30 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 45.47 43.80 1:29.27 131.54 18
19. 35 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 45.34 43.94 1:29.28 131.62 16
20. 29 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 46.44 44.43 1:30.87 144.89 15
21. 38 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 48.34 45.21 1:33.55 167.26 14
22. 31 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 50.99 43.45 1:34.44 174.69 13
23. 25 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 50.05 44.59 1:34.64 176.36 12
24. 39 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 49.53 47.76 1:37.29 198.48 11
25. 40 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z 50.47 48.18 1:38.65 209.83 10
26. 33 900004 JULÁK Vojtěch 2000 CZE L 46.78 56.33 1:43.11 247.06 9
27. 37 900700 ŠEVČÍK Jakub 1999 CZE E 1:10.25 41.43 1:51.68 318.59 8
Nedokočili 1. kolo    
  13 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U      
  28 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  17 1830 DEIGHTON TOBY 1999 GBR      
  15 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  43 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  2 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L      
  26 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L      
  22 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  18 1820 VERCAMMEN XANDER 1999 BEL      
Nedokočili 2. kolo    
  6 900006 GÓRSKI FILIP 2000 CZE      
  44 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  4 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  7 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  3 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  23 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  41 900701 VLK Jakub 2000 CZE E      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  34 310115 TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz