Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ Head Cup - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2020
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 09.02.2013 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace 11.25 Aplikovaná penalizace 11.25
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 57 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 36.99 33.77 1:10.76 11.25 100
2. 52 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 37.70 34.38 1:12.08 22.82 80
3. 60 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 38.57 35.81 1:14.38 42.97 60
4. 58 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 38.96 36.07 1:15.03 48.66 50
5. 64 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 39.17 36.09 1:15.26 50.68 45
6. 65 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 39.76 36.17 1:15.93 56.55 40
7. 63 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 39.85 36.57 1:16.42 60.84 36
8. 66 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 40.68 37.76 1:18.44 78.54 32
9. 55 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 41.58 37.20 1:18.78 81.52 29
10. 70 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 41.21 37.76 1:18.97 83.19 26
11. 59 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 41.34 37.64 1:18.98 83.27 24
12. 67 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 41.01 38.15 1:19.16 84.85 22
13. 54 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 41.66 37.58 1:19.24 85.55 20
14. 80 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 42.54 38.24 1:20.78 99.05 18
14. 53 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 46.17 34.61 1:20.78 99.05 18
16. 84 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J 42.06 38.81 1:20.87 99.83 15
17. 61 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 42.49 38.80 1:21.29 103.51 14
18. 68 280803 PATALA Ondřej 1999 CZE Z 43.33 38.16 1:21.49 105.27 13
19. 62 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 42.74 38.93 1:21.67 106.84 12
20. 78 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 42.88 39.75 1:22.63 115.26 11
21. 87 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B 43.47 40.02 1:23.49 122.79 10
22. 81 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H 44.09 40.81 1:24.90 135.14 9
23. 75 260100 KUČA Michal 2000 CZE M 43.89 41.12 1:25.01 136.11 8
24. 77 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 45.98 39.08 1:25.06 136.55 7
25. 83 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 44.86 41.50 1:26.36 147.94 6
26. 88 220349 REC Jan 1999 CZE T 45.25 42.77 1:28.02 162.48 5
27. 85 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z 46.63 43.18 1:29.81 178.17 4
28. 90 280102 NOVÁK Ondřej 2000 CZE Z 47.26 44.04 1:31.30 191.22 3
29. 86 770357 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 49.15 43.20 1:32.35 200.42 2
30. 89 290500 KŘUPALA Milan 1999 CZE Z 44.98 48.65 1:33.63 211.64 1
31. 76 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 57.39 40.27 1:37.66 246.95
32. 91 770360 JANÍK Jan 2000 CZE T 52.00 46.91 1:38.91 257.90
33. 92 770454 SÝKORA Karel 1999 CZE Z 51.88 47.88 1:39.76 265.35
Nedokočili 1. kolo    
  79 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  82 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  73 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K      
  51 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  74 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  71 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  72 200719 KALIŠ Jan 1999 CZE T      
  69 310306 KOULA Jan 2000 CZE H      
  56 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz