Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - UKZ - Královehradecký - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2036
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 22.01.2011 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 62.24 Aplikovaná penalizace 62.24
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 320712 ZABYSTŘAN Jan 26 CZE U 40.63 - 40.63 62.24
2. 25 400411 OUVÍN Jan 25 CZE L 41.29 - 41.29 76.53
3. 10 310427 HARTIG Jiří 12 CZE H 42.96 - 42.96 112.71
4. 1 110608 KRÁTKÝ Jakub 17 CZE A 44.19 - 44.19 139.35
5. 36 110718 FIALA Eduard 4 CZE A 44.29 - 44.29 141.51
6. 31 320103 MAŘAS Jan 7 CZE H 44.58 - 44.58 147.79
7. 4 110709 FIALA Jan 18 CZE A 44.91 - 44.91 154.94
8. 29 320704 PATŘIČNÝ Adam 1 CZE H 45.33 - 45.33 164.04
9. 6 120600 MARTÍNEK David 2 CZE A 45.47 - 45.47 167.07
10. 26 310304 PRÁŠEK Adam 1 CZE H 45.49 - 45.49 167.50
11. 39 400406 MORÁVEK Tomáš 11 CZE L 46.49 - 46.49 189.16
12. 38 400407 DAVID Balicky 17 CZE L 47.05 - 47.05 201.29
13. 3 410509 BOHUSLAV Dominik 30 CZE L 48.17 - 48.17 225.55
14. 30 300310 KALAŠ Jáchym 19 CZE H 48.26 - 48.26 227.50
15. 11 310307 VAJCIK Tomáš 20 CZE H 48.31 - 48.31 228.58
16. 40 - FILIP Šťastný 0 CZE 48.66 - 48.66 236.16
17. 17 310431 ŘEHÁK Dominik 17 CZE H 48.95 - 48.95 242.44
18. 35 320716 BAREŠ Petr 8 CZE H 48.97 - 48.97 242.87
19. 18 600908 KOLÁČEK Jakub 8 CZE S 49.18 - 49.18 247.42
20. 32 320518 TLACHAČ Zdeněk 29 CZE H 49.83 - 49.83 261.50
21. 14 110716 PEČ Tomáš 5 CZE A 51.35 - 51.35 294.42
22. 9 110610 CIBULA Jakub 15 CZE A 51.51 - 51.51 297.89
23. 19 110728 ČUDA Štěpán 23 CZE A 51.81 - 51.81 304.39
24. 28 320100 HANUŠ Adam 6 CZE H 53.74 - 53.74 346.19
25. 33 110724 VÁPENÍK Adam 21 CZE A 53.82 - 53.82 347.92
26. 41 - DAN VAN Steelant 0 CZE 1:06.18 - 1:06.18 615.62
27. 23 410512 ŠTEFEK Zdeněk 9 CZE L 1:07.20 - 1:07.20 637.72
28. 27 770091 NOVOTNÝ Lukáš 5 CZE A 1:19.97 - 1:19.97 914.30
Nedokočili 1. kolo  
  21 770115 DLASK Filip 25 CZE L    
  20 770114 HLAVATÝ Jan 19 CZE L    
  15 420020 ŘÍPA Jan 24 CZE L    
  34 410503 ČERNÝ Matěj 17 CZE L    
  16 420200 DOLENSKÝ Matěj 10 CZE L    
  5 610106 KUKLA Matěj 25 CZE S    
  37 300314 ZIMA Vojtěch 20 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  42 - MARTIN Klimeš 0 CZE    
  13 310426 KULICH Michal 12 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz