Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ Head Cup - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 2025
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 24.02.2013 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 9.61 Aplikovaná penalizace 9.61
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 54 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 45.56 - 45.56 9.61 100
2. 52 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 46.57 - 46.57 29.34 80
3. 57 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 46.79 - 46.79 33.64 60
4. 53 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 46.83 - 46.83 34.42 50
5. 55 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 46.86 - 46.86 35.01 45
6. 60 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 47.29 - 47.29 43.40 40
7. 51 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 47.52 - 47.52 47.90 36
8. 65 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 47.70 - 47.70 51.41 32
9. 56 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 48.15 - 48.15 60.20 29
10. 69 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 48.16 - 48.16 60.40 26
11. 64 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 48.32 - 48.32 63.53 24
12. 68 290500 KŘUPALA Milan 1999 CZE Z 48.39 - 48.39 64.89 22
13. 59 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 48.40 - 48.40 65.09 20
14. 70 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 48.53 - 48.53 67.63 18
15. 71 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 48.86 - 48.86 74.07 16
16. 77 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 49.17 - 49.17 80.13 15
17. 81 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B 49.26 - 49.26 81.89 14
18. 72 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 49.44 - 49.44 85.40 13
19. 58 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 49.52 - 49.52 86.97 12
20. 66 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 49.57 - 49.57 87.94 11
21. 74 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M 49.70 - 49.70 90.48 10
22. 78 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 49.91 - 49.91 94.59 9
23. 90 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 50.15 - 50.15 99.27 8
24. 73 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 50.16 - 50.16 99.47 7
25. 82 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 50.67 - 50.67 109.43 6
26. 91 900004 JULÁK Vojtěch 2000 CZE L 51.55 - 51.55 126.62 5
27. 75 260100 KUČA Michal 2000 CZE M 51.61 - 51.61 127.79 4
28. 79 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H 51.78 - 51.78 131.12 3
29. 84 770357 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 52.27 - 52.27 140.69 2
30. 86 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 53.91 - 53.91 172.72 1
31. 89 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 54.12 - 54.12 176.83
32. 92 770454 SÝKORA Karel 1999 CZE Z 55.41 - 55.41 202.03
33. 80 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 56.21 - 56.21 217.65
34. 83 230201 BROŽEK Tomáš 1999 CZE B 57.04 - 57.04 233.87
Nedokočili 1. kolo    
  67 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  87 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  63 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  85 280102 NOVÁK Ondřej 2000 CZE Z      
  76 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S      
Nestartovali v 1. kole    
  88 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z      
  62 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  61 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz