Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ Head Cup - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Obří slalom Codex 2030
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 16.03.2013 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 3.86 Aplikovaná penalizace 3.86
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 51 320711 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 55.44 57.18 1:52.62 3.86 100
2. 41 420019 BENC Patrik 1997 CZE L 55.43 57.55 1:52.98 6.70 80
3. 52 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 56.36 58.29 1:54.65 19.90 60
4. 43 290102 KADLA JIří 1997 CZE Z 56.98 59.67 1:56.65 35.71 50
5. 53 320707 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 57.83 59.54 1:57.37 41.40 45
6. 46 320714 BRÝDL David 1997 CZE H 57.85 59.60 1:57.45 42.03 40
7. 57 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L 59.22 1:00.28 1:59.50 58.23 36
8. 48 280507 KEJHAR Petr 1997 CZE Z 58.61 1:01.33 1:59.94 61.71 32
9. 44 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 59.22 1:01.17 2:00.39 65.26 29
10. 45 230714 HRDLIČKA Šimon 1997 CZE B 59.70 1:01.20 2:00.90 69.29 26
11. 58 250200 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 59.16 1:02.49 2:01.65 75.22 24
12. 56 240600 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 59.77 1:02.04 2:01.81 76.49 22
13. 62 110608 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A 59.64 1:02.34 2:01.98 77.83 20
14. 55 420030 JIŘIČKA Jakub 1997 CZE L 1:00.06 1:01.97 2:02.03 78.22 18
15. 64 110708 PTÁČEK Vincenc 1997 CZE A 1:00.77 1:03.80 2:04.57 98.30 16
16. 78 510303 LANK Karel 1998 CZE U 1:01.26 1:04.32 2:05.58 106.28 15
17. 80 550508 KÖHLER Dominik 1998 CZE K 1:01.50 1:04.55 2:06.05 109.99 14
18. 70 310425 MESSNER Jan 1997 CZE H 1:02.82 1:04.57 2:07.39 120.58 13
19. 67 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:02.64 1:05.41 2:08.05 125.80 12
20. 75 120600 MARTÍNEK David 1998 CZE A 1:03.25 1:04.88 2:08.13 126.43 11
21. 65 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 1:03.89 1:04.89 2:08.78 131.57 10
22. 66 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:03.64 1:05.16 2:08.80 131.73 9
23. 69 230717 ROTH Michael 1997 CZE B 1:03.77 1:05.28 2:09.05 133.70 8
24. 73 400405 BLÁHA Zdeněk 1998 CZE L 1:03.83 1:06.06 2:09.89 140.34 7
25. 74 310307 VAJCIK Tomáš 1998 CZE H 1:03.41 1:06.51 2:09.92 140.58 6
26. 76 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 1:05.10 1:08.08 2:13.18 166.34 5
27. 81 770013 RÖSSLER Robert 1997 CZE U 1:05.14 1:08.50 2:13.64 169.97 4
28. 77 110716 PEČ Tomáš 1998 CZE A 1:06.57 1:07.97 2:14.54 177.09 3
Nedokočili 1. kolo    
  59 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S      
  63 230705 HÁJEK Adam 1998 CZE B      
  71 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  42 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  49 500602 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  54 110609 STRAUB Jakub 1997 CZE A      
  50 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  68 900306 ŠKORPIL Jiří 1997 CZE E      
  60 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P      
Nedokočili 2. kolo    
  72 400508 ADAM Alexandr 1997 CZE L      
  47 320706 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  79 500230 NOVÁK Jakub 1997 CZE U      
  61 230713 SEDLÁČEK Teodor 1997 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz