Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2771
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 17.02.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 165 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 30.43 - 30.43 50
2. 174 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 30.48 - 30.48 45
3. 163 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 31.40 - 31.40 40
4. 169 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 31.57 - 31.57 36
5. 164 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 31.59 - 31.59 33
6. 175 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 31.86 - 31.86 30
7. 171 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 31.92 - 31.92 28
8. 162 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE L 32.22 - 32.22 26
9. 161 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 32.26 - 32.26 24
10. 170 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 32.39 - 32.39 22
11. 178 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 32.61 - 32.61 20
12. 173 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE A 32.85 - 32.85 19
13. 206 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 33.00 - 33.00 18
14. 167 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 33.05 - 33.05 17
15. 177 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 33.06 - 33.06 16
16. 172 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 33.16 - 33.16 15
17. 185 305327 SVĚDÍKOVÁ Klára 2002 CZE H 33.24 - 33.24 14
18. 180 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 33.71 - 33.71 13
19. 188 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 33.95 - 33.95 12
20. 181 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 33.97 - 33.97 11
21. 190 315721 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE H 34.17 - 34.17 10
22. 176 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 34.30 - 34.30 9
23. 182 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 34.90 - 34.90 8
24. 191 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 35.15 - 35.15 7
25. 179 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 35.69 - 35.69 6
26. 199 235721 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 36.00 - 36.00 5
27. 194 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 36.31 - 36.31 4
28. 195 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 36.88 - 36.88 3
29. 192 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 37.32 - 37.32 2
30. 208 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A 37.51 - 37.51 1
31. 201 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 37.89 - 37.89
32. 202 885364 KORNALEWICZ Malgorzata 2002 CZE H 38.10 - 38.10
33. 196 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A 40.48 - 40.48
34. 207 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 1:33.25 - 1:33.25
Nedokočily 1. kolo  
  184 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  203 885117 KOVALČÍKOVÁ Tereza 2001 CZE H    
  205 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz