Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn-Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2274
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 02.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 108 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 49.45 - 49.45 50
2. 107 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 51.15 - 51.15 45
3. 145 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 51.26 - 51.26 40
4. 111 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 51.38 - 51.38 36
5. 102 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 51.85 - 51.85 33
6. 109 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 52.10 - 52.10 30
7. 101 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 52.60 - 52.60 28
8. 128 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 52.74 - 52.74 26
9. 126 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 52.94 - 52.94 24
10. 113 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 53.15 - 53.15 22
11. 138 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 53.26 - 53.26 20
12. 124 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 53.60 - 53.60 19
13. 135 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 53.73 - 53.73 18
14. 104 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 54.05 - 54.05 17
15. 127 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 54.42 - 54.42 16
16. 173 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 55.34 - 55.34 15
17. 116 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 55.57 - 55.57 14
18. 112 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 55.82 - 55.82 13
19. 121 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 56.05 - 56.05 12
20. 132 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 56.34 - 56.34 11
21. 103 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 56.58 - 56.58 10
22. 164 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 56.89 - 56.89 9
23. 175 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 57.08 - 57.08 8
24. 185 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 57.52 - 57.52 7
25. 174 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 57.65 - 57.65 6
26. 154 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 57.68 - 57.68 5
27. 105 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 57.88 - 57.88 4
28. 156 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 57.92 - 57.92 3
29. 161 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 57.99 - 57.99 2
30. 120 550113 ERLEBACH Matyáš 2005 CZE K 58.30 - 58.30 1
31. 170 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 59.32 - 59.32
32. 192 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 59.33 - 59.33
33. 134 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 59.37 - 59.37
34. 172 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 59.51 - 59.51
35. 183 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:00.48 - 1:00.48
36. 117 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 1:00.59 - 1:00.59
37. 186 770142 VACEK Martin 2004 CZE H 1:00.70 - 1:00.70
38. 110 510309 RUML Tomáš 2003 CZE U 1:00.96 - 1:00.96
39. 188 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 1:00.99 - 1:00.99
40. 167 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 1:01.18 - 1:01.18
41. 148 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 1:01.21 - 1:01.21
42. 163 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 1:01.51 - 1:01.51
43. 147 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 1:01.72 - 1:01.72
44. 125 550515 KOVARDINSKÝ Kryštof 2003 CZE K 1:01.77 - 1:01.77
45. 123 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 1:02.10 - 1:02.10
46. 160 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 1:03.89 - 1:03.89
47. 169 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:04.05 - 1:04.05
48. 137 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 1:05.31 - 1:05.31
49. 191 770444 SCHREIBER Martin 2005 CZE H 1:06.01 - 1:06.01
50. 133 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:06.12 - 1:06.12
51. 171 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 1:06.16 - 1:06.16
52. 136 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 1:07.44 - 1:07.44
53. 184 111111 BERAN Patrik 2003 CZE 1:07.73 - 1:07.73
54. 180 770347 BIEN Daniel 2006 CZE H 1:07.75 - 1:07.75
55. 195 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 1:07.97 - 1:07.97
56. 150 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 1:08.10 - 1:08.10
57. 119 500916 ŘEHOŘ Radek 2003 CZE U 1:08.11 - 1:08.11
58. 139 111126 TABULKA Štěpán 2007 CZE 1:10.26 - 1:10.26
59. 151 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:10.87 - 1:10.87
60. 129 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:11.98 - 1:11.98
61. 176 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:12.36 - 1:12.36
62. 182 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 1:12.81 - 1:12.81
63. 118 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L 1:13.40 - 1:13.40
64. 165 770276 MAŠÍN Andrej 2003 CZE A 1:14.22 - 1:14.22
65. 177 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H 1:15.98 - 1:15.98
66. 168 770309 PROKOP Vojta 2005 CZE H 1:21.65 - 1:21.65
67. 189 111131 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE 1:22.44 - 1:22.44
68. 142 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L 1:22.88 - 1:22.88
69. 152 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 1:24.11 - 1:24.11
70. 146 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 1:28.55 - 1:28.55
71. 181 111130 PODHŮRSKÝ Jakub 2007 CZE 1:28.63 - 1:28.63
72. 140 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:29.99 - 1:29.99
73. 159 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:42.14 - 1:42.14
Nedokočili 1. kolo  
  114 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H    
  115 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  166 770253 MAŇASKA Jan 2003 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  193 111127 BENETTE Karel 2005 CZE    
  141 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H    
  153 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H    
  194 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  187 111132 DUNKA Mikuláš 2006 CZE    
  143 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz