Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn-Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2275
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 03.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 82 111122 THIELE Severin 2001 GER 48.43 - 48.43
2. 81 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 48.96 - 48.96 50
3. 76 111120 RAHLE Paul 2002 GER 49.07 - 49.07
4. 79 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 49.11 - 49.11 45
5. 83 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 49.31 - 49.31 40
6. 72 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 49.93 - 49.93 36
7. 125 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 49.95 - 49.95 33
8. 89 770377 LELONKIEWICZ Borys 2001 CZE H 50.04 - 50.04 30
9. 74 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 50.15 - 50.15 28
10. 73 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 50.29 - 50.29 26
11. 75 111117 BECKER Arne 2002 GER 50.44 - 50.44
12. 84 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 50.75 - 50.75 24
13. 85 111121 SCHLOSSER Paul-Louis 2001 GER 51.04 - 51.04
14. 99 3700103 HERRMANN Elias 2001 GER 51.52 - 51.52
15. 87 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 51.68 - 51.68 22
16. 92 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 51.91 - 51.91 20
17. 97 510108 POLICAR Lukáš 2001 CZE U 52.07 - 52.07 19
18. 107 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 52.10 - 52.10 18
18. 101 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 52.10 - 52.10 18
20. 96 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 52.28 - 52.28 16
21. 118 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 52.44 - 52.44 15
22. 94 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 52.55 - 52.55 14
23. 86 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 52.76 - 52.76 13
24. 95 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 52.77 - 52.77 12
25. 123 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 53.05 - 53.05 11
26. 100 770515 CZERWONKA Wojciech 2001 CZE H 53.35 - 53.35 10
27. 105 111119 KNESCHKE Johann 2001 GER 53.44 - 53.44
28. 90 111123 WOHLRAB Felix 2002 GER 53.56 - 53.56
29. 93 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 53.57 - 53.57 9
30. 126 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 53.67 - 53.67 8
31. 120 320514 POUR Richard 2001 CZE H 53.70 - 53.70 7
32. 88 111124 WOLF Florian 2002 GER 53.89 - 53.89
33. 102 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 54.35 - 54.35 6
34. 77 3700101 GLÄSNER Marco 2002 GER 54.56 - 54.56
35. 98 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 54.74 - 54.74 5
36. 78 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 55.18 - 55.18 4
37. 106 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 55.71 - 55.71 3
38. 112 111118 HEIDRICH Christoph 2001 GER 55.75 - 55.75
39. 122 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 55.87 - 55.87 2
40. 121 230725 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 56.23 - 56.23 1
41. 110 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 56.70 - 56.70
42. 109 770500 KRYSZTOFIAK Jakub 2001 CZE H 57.04 - 57.04
43. 103 550103 ERLEBACH Daniel 2001 CZE K 58.26 - 58.26
44. 117 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 58.85 - 58.85
45. 114 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 59.07 - 59.07
46. 128 770145 HÁLEK Antonín 2001 CZE A 1:02.56 - 1:02.56
47. 124 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 1:02.68 - 1:02.68
48. 115 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 1:03.61 - 1:03.61
49. 104 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 1:06.54 - 1:06.54
Nedokočili 1. kolo  
  108 900310 GLATT Jan 2002 CZE E    
Nestartovali v 1. kole  
  127 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
  116 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler