Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 406
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.12.2010 Technický delegát Stefan Lindorfer - AUT; +43 (664) 42 40 180; lindi4@aon.at
Vypočtená penalizace 19.32 Aplikovaná penalizace 22.32
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 700851 SIRAN Vladimir 91 SVK 43.84 44.25 1:28.09 22.32
2. 14 150644 KRÝZL Kryštof 86 CZE L 44.91 43.68 1:28.59 25.78 100
3. 13 150594 TREJBAL Filip 85 CZE L 44.57 44.25 1:28.82 27.38 80
4. 3 150743 BERNDT Ondřej 88 CZE A 44.42 44.48 1:28.90 27.93 60
5. 2 150563 KELEMEN Josef 84 CZE L 44.32 45.23 1:29.55 32.43 50
6. 8 150610 PÍŠA Martin 85 CZE U 44.93 44.70 1:29.63 32.98 45
7. 10 700820 RAZUS Martin 89 SVK 44.39 45.57 1:29.96 35.27
8. 11 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M 45.19 45.37 1:30.56 39.42 40
9. 9 150515 HENDRYCH Jiří 83 CZE T 46.11 44.96 1:31.07 42.96 36
10. 22 430466 GARNIEWICZ Mateusz 90 POL 46.17 45.02 1:31.19 43.79
10. 15 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H 45.74 45.45 1:31.19 43.79 36
12. 6 150927 HENIG Jan 91 CZE P 45.46 45.75 1:31.21 43.93 29
13. 25 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H 47.01 44.22 1:31.23 44.06 26
14. 7 430468 HABRAT Mateusz 90 POL 45.66 45.62 1:31.28 44.41
15. 78 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 46.33 45.06 1:31.39 45.17 24
16. 28 151059 POHANKA Jakub 94 CZE L 46.68 44.83 1:31.51 46.00 22
17. 24 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T 46.74 44.83 1:31.57 46.42 20
18. 16 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H 46.57 45.03 1:31.60 46.63 18
19. 4 150935 KOBR Jonáš 91 CZE H 46.60 45.12 1:31.72 47.46 16
20. 29 700901 HYSKA Martin 94 SVK 47.26 44.72 1:31.98 49.26
21. 20 150852 WALIGORA Michael 90 CZE T 46.82 45.47 1:32.29 51.40 15
22. 12 150546 BRZOŇ Michal 83 CZE Z 46.55 45.80 1:32.35 51.82 14
23. 27 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H 47.27 45.26 1:32.53 53.07 13
24. 37 150968 KUPEC Karel 92 CZE M 46.92 45.67 1:32.59 53.48 12
25. 21 430559 LIPCZYNSKI Michal 92 POL 46.36 46.36 1:32.72 54.38
26. 23 690508 MIGLIORI Lorenzo 91 ITA 47.62 45.98 1:33.60 60.48
27. 31 150867 BOHONĚK Miloš 90 CZE S 48.30 45.52 1:33.82 62.00 11
28. 32 150882 PODSTATA Josef 90 CZE H 47.31 46.64 1:33.95 62.90 10
29. 57 700797 MACKO Samuel 88 SVK 49.39 46.54 1:35.93 76.61
30. 33 150850 CHODĚRA Jakub 90 CZE H 48.53 47.82 1:36.35 79.52 9
31. 38 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 89 POL 49.02 47.97 1:36.99 83.95
32. 39 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S 49.49 48.42 1:37.91 90.32 8
33. 41 294877 MIGLIORI Giacomo 88 ITA 49.30 48.76 1:38.06 91.36
34. 51 150821 KOLÁČNÝ Petr 89 CZE S 49.44 48.71 1:38.15 91.98 7
35. 45 430645 GALUSZKA Przemyslaw 94 POL 50.26 48.54 1:38.80 96.48
36. 54 550065 SARKANIS Toms 93 LAT 50.34 49.24 1:39.58 101.89
36. 42 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A 50.44 49.14 1:39.58 101.89 7
38. 69 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 94 POL 50.83 49.18 1:40.01 104.86
39. 40 150751 KUČERA Tomáš 88 CZE A 50.80 49.88 1:40.68 109.50 5
40. 43 700874 GAZO Filip 93 SVK 50.27 50.48 1:40.75 109.99
41. 74 151114 REČEK Dominik 95 CZE L 51.70 49.88 1:41.58 115.73 4
42. 77 151119 STASZOWSKI Michal 95 CZE T 51.40 50.38 1:41.78 117.12 3
43. 55 550063 CIVCS Toms 94 LAT 51.69 50.73 1:42.42 121.55
44. 75 430678 TRZAK Tomasz 95 POL 52.17 50.49 1:42.66 123.21
44. 47 430561 LATUSEK Michal 92 POL 51.47 51.19 1:42.66 123.21
46. 62 430671 MARCY Dennis 95 POL 52.65 54.13 1:46.78 151.74
47. 72 151118 GILAR Tomáš 95 CZE B 54.94 53.83 1:48.77 165.52 2
48. 56 150395 LANGMAIER Jiří 75 CZE A 54.84 54.16 1:49.00 167.12 1
49. 63 430691 MROZ Damian 95 POL 57.53 1:02.37 1:59.90 242.60
Nedokočili 1. kolo    
  64 430677 BIENKOWSKI Maciej 95 POL      
  36 151082 DVOŘÁK Adam 94 CZE M      
  73 430680 GORA Maciej 94 POL      
  61 151132 HENIG Jakub 95 CZE P      
  49 151083 HETMÁNEK Lukáš 94 CZE M      
  70 700910 JAKUBCO Jan 95 SVK P      
  60 151004 JURICA Vít 93 CZE K      
  46 151030 KÁBRT Vítězslav 93 CZE E      
  5 430390 KOMINKO Maciej 87 POL      
  35 151034 KUPEC Jan 93 CZE A      
  52 151081 KUPEC Radomír 94 CZE M      
  71 430658 LUCZAK Aleksander 93 POL      
  58 430616 MAKOWSKI Michal 93 POL      
  50 151070 NOVOTNÝ Štěpán 94 CZE K      
  26 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z      
  44 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T      
  17 430565 WROBLEWSKI Kacper 92 POL      
  76 550067 ZARINSH Armands 95 LAT      
  53 550064 ZILE Girts 94 LAT      
  59 150982 ZÍTKO Vojtěch 92 CZE T      
  48 700906 ZORICAK Martin 92 SVK P      
Nedokočili 2. kolo    
  66 151128 FRYČEK Marek 95 CZE U      
  65 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T      
  18 150944 KOTZMANN Igor 91 CZE M      
  34 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T      
  19 430610 STARZYK Pawel 93 POL      
  67 151126 VYBÍRAL Petr 95 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  30 150941 RYBKA Pavel 91 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  68 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 95 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler