Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn-Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2775
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 03.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 6 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 45.92 - 45.92 50
2. 2 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 46.45 - 46.45 45
3. 13 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 46.66 - 46.66 40
4. 14 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 47.89 - 47.89 36
5. 1 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 48.28 - 48.28 33
6. 15 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE L 48.43 - 48.43 30
7. 4 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 48.74 - 48.74 28
8. 8 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 48.76 - 48.76 26
9. 29 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 48.85 - 48.85 24
10. 3 111112 GÄRTNER Hanna 2001 GER 49.01 - 49.01
11. 25 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 49.10 - 49.10 22
12. 9 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 49.44 - 49.44 20
13. 24 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 49.87 - 49.87 19
14. 7 555502 KOHOUTOVÁ Natálie 2001 CZE K 49.97 - 49.97 18
15. 10 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 50.05 - 50.05 17
16. 17 885126 PICKOVÁ Žofie 2001 CZE U 50.35 - 50.35 16
17. 11 3700602 GÖTHEL Julia 2001 GER 50.43 - 50.43
18. 22 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE A 50.57 - 50.57 15
19. 30 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 50.75 - 50.75 14
20. 12 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 51.05 - 51.05 13
21. 26 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 51.20 - 51.20 12
22. 16 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 51.23 - 51.23 11
23. 5 3700604 SCHUFFENHAUER Laura 2001 GER 51.26 - 51.26
24. 23 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 51.35 - 51.35 10
25. 19 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 51.84 - 51.84 9
26. 18 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 51.97 - 51.97 8
27. 21 111113 HÄCKEL Lisa 2001 GER 52.02 - 52.02
28. 35 305327 SVĚDÍKOVÁ Klára 2002 CZE H 52.13 - 52.13 7
29. 43 505604 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE 52.31 - 52.31 6
30. 54 415809 MEDALOVÁ Karolína 2001 CZE L 52.39 - 52.39 5
31. 40 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 52.64 - 52.64 4
32. 32 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 53.32 - 53.32 3
33. 42 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 53.42 - 53.42 2
34. 36 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 53.44 - 53.44 1
35. 37 885363 MIESZALA Wiktoria 2002 CZE H 53.46 - 53.46
36. 27 111116 WILKE Theres 2002 GER 53.64 - 53.64
37. 48 315721 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE H 54.49 - 54.49
38. 56 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 54.56 - 54.56
39. 45 111115 WELLWARSKY Emily 2001 GER 54.68 - 54.68
40. 52 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 54.84 - 54.84
41. 58 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 54.87 - 54.87
42. 47 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 55.59 - 55.59
43. 50 235721 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 56.89 - 56.89
44. 33 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 57.40 - 57.40
45. 49 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 58.78 - 58.78
46. 41 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 59.36 - 59.36
47. 51 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 1:00.94 - 1:00.94
48. 53 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A 1:03.23 - 1:03.23
49. 38 885127 GUTTNEROVÁ Barbora 2002 CZE U 1:03.40 - 1:03.40
50. 39 111114 SCHILLER Anna 2001 GER 1:04.88 - 1:04.88
51. 44 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 1:49.73 - 1:49.73
Nedokočily 1. kolo  
  46 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  20 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S    
Nestartovaly v 1. kole  
  34 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L    
  57 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  55 325204 STARUCHOVÁ Kateřina 2002 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz