Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn-Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2276
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 03.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 83 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 45.38 - 45.38 50
2. 85 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 45.79 - 45.79 45
3. 82 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 45.94 - 45.94 40
4. 95 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 45.98 - 45.98 36
5. 84 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 47.25 - 47.25 33
6. 81 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 47.49 - 47.49 30
7. 135 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 47.64 - 47.64 28
8. 86 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 47.74 - 47.74 26
9. 91 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 48.36 - 48.36 24
10. 99 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 49.26 - 49.26 22
11. 138 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 49.31 - 49.31 20
12. 101 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 49.73 - 49.73 19
13. 103 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L 49.88 - 49.88 18
14. 157 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 49.90 - 49.90 17
15. 140 111111 BERAN Patrik 2003 CZE 50.08 - 50.08 16
16. 96 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.14 - 50.14 15
17. 100 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 50.45 - 50.45 14
18. 133 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 50.60 - 50.60 13
19. 97 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 50.87 - 50.87 12
20. 106 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 51.17 - 51.17 11
21. 92 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 51.29 - 51.29 10
22. 125 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 51.70 - 51.70 9
23. 149 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 51.89 - 51.89 8
24. 93 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 52.06 - 52.06 7
25. 102 550113 ERLEBACH Matyáš 2005 CZE K 52.14 - 52.14 6
26. 127 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 52.28 - 52.28 5
27. 143 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 52.31 - 52.31 4
28. 158 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 53.08 - 53.08 3
29. 162 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 53.10 - 53.10 2
30. 113 770142 VACEK Martin 2004 CZE H 53.29 - 53.29 1
31. 137 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 53.88 - 53.88
32. 111 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 53.99 - 53.99
33. 130 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 54.20 - 54.20
34. 160 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 54.78 - 54.78
35. 115 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 55.06 - 55.06
36. 90 510309 RUML Tomáš 2003 CZE U 55.09 - 55.09
37. 98 550515 KOVARDINSKÝ Kryštof 2003 CZE K 55.25 - 55.25
38. 124 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 55.27 - 55.27
39. 118 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 55.57 - 55.57
40. 151 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 56.87 - 56.87
41. 136 770326 KLEPŠ Jakub 2005 CZE H 57.81 - 57.81
42. 132 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 58.08 - 58.08
43. 156 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 58.40 - 58.40
44. 146 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 59.94 - 59.94
45. 164 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:01.34 - 1:01.34
46. 104 500916 ŘEHOŘ Radek 2003 CZE U 1:01.81 - 1:01.81
47. 131 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 1:01.82 - 1:01.82
48. 163 770347 BIEN Daniel 2006 CZE H 1:01.97 - 1:01.97
49. 159 770309 PROKOP Vojta 2005 CZE H 1:02.55 - 1:02.55
50. 120 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:04.64 - 1:04.64
51. 116 111126 TABULKA Štěpán 2007 CZE 1:04.90 - 1:04.90
52. 155 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 1:05.06 - 1:05.06
53. 123 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 1:06.19 - 1:06.19
54. 153 770444 SCHREIBER Martin 2005 CZE H 1:07.30 - 1:07.30
55. 144 111133 FOREJTEK Oliver 2007 CZE 1:07.58 - 1:07.58
56. 139 111131 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE 1:09.64 - 1:09.64
57. 128 111130 PODHŮRSKÝ Jakub 2007 CZE 1:16.19 - 1:16.19
Nedokočili 1. kolo  
  121 111132 DUNKA Mikuláš 2006 CZE    
  145 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  89 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E    
  148 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H    
  105 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T    
  161 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H    
  142 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  152 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
  114 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  110 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A    
  112 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  122 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  119 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H    
  117 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H    
  126 770253 MAŇASKA Jan 2003 CZE H    
  154 770276 MAŠÍN Andrej 2003 CZE A    
  147 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L    
  109 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A    
  129 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A    
  141 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  108 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz