Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn-Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2776
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 03.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 4 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE L 46.48 - 46.48 50
2. 12 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 46.91 - 46.91 45
3. 20 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 47.01 - 47.01 40
4. 1 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 47.19 - 47.19 36
5. 9 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 47.68 - 47.68 33
6. 7 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 48.06 - 48.06 30
7. 2 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 48.10 - 48.10 28
8. 52 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 48.42 - 48.42 26
9. 15 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 48.46 - 48.46 24
10. 21 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 48.59 - 48.59 22
11. 13 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 48.97 - 48.97 20
12. 17 115718 ŽIŽÁKOVÁ Viktorie 2003 CZE L 49.00 - 49.00 19
13. 50 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 49.30 - 49.30 18
14. 8 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 49.35 - 49.35 17
15. 10 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 49.44 - 49.44 16
16. 19 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 49.54 - 49.54 15
16. 18 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 49.54 - 49.54 15
18. 38 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 49.70 - 49.70 13
19. 11 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE L 49.88 - 49.88 12
20. 44 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 49.99 - 49.99 11
21. 39 885160 ČERNOHORSKÁ Barbora 2004 CZE S 50.62 - 50.62 10
22. 37 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 50.79 - 50.79 9
23. 26 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 51.17 - 51.17 8
24. 16 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 51.23 - 51.23 7
25. 14 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 51.43 - 51.43 6
26. 33 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 51.52 - 51.52 5
27. 23 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 51.60 - 51.60 4
28. 59 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 51.88 - 51.88 3
29. 40 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 51.98 - 51.98 2
30. 56 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 53.09 - 53.09 1
31. 24 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 53.42 - 53.42
32. 25 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 53.67 - 53.67
33. 36 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 53.68 - 53.68
34. 46 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 53.76 - 53.76
35. 57 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 53.97 - 53.97
36. 66 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 55.32 - 55.32
37. 47 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 56.03 - 56.03
38. 53 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 56.28 - 56.28
39. 58 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 56.35 - 56.35
40. 3 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 56.84 - 56.84
41. 43 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 56.88 - 56.88
42. 32 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H 57.37 - 57.37
43. 49 115607 MAKOVCOVÁ Veronika 2003 CZE A 57.41 - 57.41
44. 51 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 57.50 - 57.50
45. 65 885252 HŮLOVÁ Anna Marie 2005 CZE H 58.18 - 58.18
46. 22 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 58.31 - 58.31
47. 63 885192 KOVÁŘOVÁ Helena 2004 CZE L 58.80 - 58.80
48. 5 885128 TEMPELOVÁ Kateřina 2003 CZE U 59.36 - 59.36
49. 48 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 59.82 - 59.82
50. 30 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 1:01.43 - 1:01.43
51. 45 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 1:01.87 - 1:01.87
52. 42 885365 ORZECHOWSKA Dominika 2005 CZE H 1:02.58 - 1:02.58
53. 41 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 1:02.83 - 1:02.83
54. 28 111129 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE 1:05.62 - 1:05.62
55. 54 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 1:05.63 - 1:05.63
56. 67 - HORDOSSY Eliška 2008 CZE 1:07.32 - 1:07.32
57. 27 885374 PASLAR Nadja 2005 CZE H 1:08.95 - 1:08.95
58. 64 111128 ORZECHOWSKA Weronika 2007 POL 1:11.20 - 1:11.20
Nestartovaly v 1. kole  
  35 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H    
  60 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A    
  55 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A    
  61 885211 KRISTLOVÁ Jasmína 2006 CZE A    
  34 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H    
  29 885257 ZIMOVÁ Adéla 2003 CZE Z    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  62 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler