Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2013 - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2778
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 10.03.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 104 305000 HAUSOVÁ Tereza 2003 CZE L 29.93 - 29.93 50
2. 100 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE L 30.14 - 30.14 45
3. 94 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 30.34 - 30.34 40
4. 92 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 30.57 - 30.57 36
5. 93 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 30.89 - 30.89 33
6. 102 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 30.93 - 30.93 30
7. 95 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 31.06 - 31.06 28
8. 97 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE L 31.30 - 31.30 26
9. 98 115718 ŽIŽÁKOVÁ Viktorie 2003 CZE L 31.32 - 31.32 24
10. 96 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 31.59 - 31.59 22
11. 99 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 31.65 - 31.65 20
12. 105 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 31.78 - 31.78 19
13. 101 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 31.81 - 31.81 18
14. 108 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 32.29 - 32.29 17
15. 111 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 32.57 - 32.57 16
16. 91 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 32.92 - 32.92 15
17. 107 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 32.93 - 32.93 14
18. 110 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 32.99 - 32.99 13
19. 109 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 33.15 - 33.15 12
20. 143 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 33.29 - 33.29 11
21. 103 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 33.34 - 33.34 10
22. 112 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 34.17 - 34.17 9
23. 126 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 34.68 - 34.68 8
23. 115 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 34.68 - 34.68 8
25. 106 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 34.71 - 34.71 6
26. 117 885110 VANICKÁ Nikola 2003 CZE L 35.14 - 35.14 5
27. 122 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 35.57 - 35.57 4
28. 128 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 35.67 - 35.67 3
29. 116 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 36.41 - 36.41 2
30. 129 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 36.83 - 36.83 1
31. 120 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 36.85 - 36.85
32. 118 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 37.08 - 37.08
33. 149 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 37.58 - 37.58
34. 130 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 37.87 - 37.87
35. 147 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 37.96 - 37.96
36. 124 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 38.15 - 38.15
37. 136 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A 38.21 - 38.21
38. 135 885252 HŮLOVÁ Anna Marie 2005 CZE H 38.28 - 38.28
39. 141 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 38.30 - 38.30
40. 125 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 38.44 - 38.44
41. 131 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 38.80 - 38.80
42. 153 - JÜNGLINOVÁ Tereza 2004 CZE 39.11 - 39.11
43. 142 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H 39.67 - 39.67
44. 139 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 40.09 - 40.09
45. 134 885365 ORZECHOWSKA Dominika 2005 CZE H 40.47 - 40.47
46. 145 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 41.08 - 41.08
47. 151 885222 ČMEJLOVÁ Julie 2006 CZE A 41.10 - 41.10
48. 127 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 41.39 - 41.39
49. 146 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 41.97 - 41.97
50. 155 - CHLUBNOVÁ Barbora 2007 CZE 42.08 - 42.08
51. 144 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 42.67 - 42.67
52. 152 - JÜNGLINOVÁ Aneta 2006 CZE 45.75 - 45.75
53. 133 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 48.56 - 48.56
54. 114 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 48.90 - 48.90
55. 150 - ORZECHOWSKA Weronika 2007 POL 49.74 - 49.74
Nedokočily 1. kolo  
  137 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  154 - BIEGELOVÁ Sofie 2005 CZE    
  113 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler