Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - UKZ - Královehradecký - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2096
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 26.02.2011 Technický delegát Vojtěch Bečvář
Vypočtená penalizace 17.22 Aplikovaná penalizace 17.22
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 74 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L 52.10 - 52.10 17.22
2. 63 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 52.18 - 52.18 18.57
3. 75 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 52.90 - 52.90 30.73
4. 73 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 54.88 - 54.88 64.18
5. 67 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 55.46 - 55.46 73.97
6. 70 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 55.48 - 55.48 74.31
7. 65 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 55.70 - 55.70 78.03
8. 83 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 56.41 - 56.41 90.02
9. 62 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 56.75 - 56.75 95.76
10. 66 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S 56.79 - 56.79 96.44
11. 76 110709 FIALA Jan 98 CZE A 57.10 - 57.10 101.67
12. 81 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 57.19 - 57.19 103.19
13. 78 500600 BARTL Adam 98 CZE U 57.25 - 57.25 104.21
14. 84 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A 57.31 - 57.31 105.22
15. 71 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 57.36 - 57.36 106.06
16. 87 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 57.49 - 57.49 108.26
17. 85 310304 PRÁŠEK Adam 99 CZE H 57.51 - 57.51 108.60
18. 86 600908 KOLÁČEK Jakub 99 CZE S 58.01 - 58.01 117.04
19. 64 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 58.15 - 58.15 119.41
20. 92 310307 VAJCIK Tomáš 98 CZE H 58.57 - 58.57 126.50
21. 110 300314 ZIMA Vojtěch 99 CZE H 58.74 - 58.74 129.37
22. 82 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 59.39 - 59.39 140.35
23. 77 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 59.45 - 59.45 141.37
24. 95 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 CZE A 1:00.06 - 1:00.06 151.67
25. 90 770092 SOLDÁT Roman 99 CZE L 1:00.15 - 1:00.15 153.19
26. 79 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 1:00.38 - 1:00.38 157.07
27. 97 110728 ČUDA Štěpán 99 CZE A 1:00.70 - 1:00.70 162.48
28. 91 400407 BALICKY David 99 CZE L 1:01.04 - 1:01.04 168.22
29. 100 410509 BOHUSLAV Dominik 98 CZE L 1:01.23 - 1:01.23 171.43
30. 89 600804 ŽIŽKA Jaroslav 98 CZE S 1:01.44 - 1:01.44 174.98
31. 111 410908 ŠŤASTNÝ filip 99 CZE L 1:02.24 - 1:02.24 188.49
32. 103 600805 DUB Tomáš 99 CZE S 1:02.49 - 1:02.49 192.71
33. 99 610709 EGYHÁZI Adam 99 CZE A 1:02.55 - 1:02.55 193.73
34. 96 600703 DOUBEK Šimon 98 CZE S 1:02.98 - 1:02.98 200.99
35. 98 610706 KOPECKÝ Matyáš 98 CZE A 1:03.07 - 1:03.07 202.51
36. 93 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H 1:03.30 - 1:03.30 206.39
37. 112 770148 KLIMEŠ Martin 98 CZE H 1:03.80 - 1:03.80 214.84
38. 102 300310 KALAŠ Jáchym 99 CZE H 1:04.22 - 1:04.22 221.93
39. 108 310305 MIKŠOVSKÝ Matěj 99 CZE H 1:04.47 - 1:04.47 226.16
40. 105 110610 CIBULA Jakub 98 CZE A 1:05.38 - 1:05.38 241.53
41. 101 610707 ROJ Jan 98 CZE A 1:06.07 - 1:06.07 253.18
Nedokočili 1. kolo  
  104 610710 FROLÍK Adam 99 CZE A    
  72 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U    
Nestartovali v 1. kole  
  88 770032 NOVÁK Jakub 99 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz