Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 403
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 18.12.2010 Technický delegát Stefan Lindorfer - AUT; +43 (664) 42 40 180; lindi4@aon.at
Vypočtená penalizace 52.82 Aplikovaná penalizace 55.82
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 430466 GARNIEWICZ Mateusz 90 POL 59.43 1:00.77 2:00.20 55.82
2. 1 150944 KOTZMANN Igor 91 CZE M 59.21 1:01.32 2:00.53 58.21 100
3. 2 700851 SIRAN Vladimir 91 SVK 59.37 1:01.24 2:00.61 58.79
4. 4 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T 1:00.02 1:01.30 2:01.32 63.93 80
5. 11 780002 RUMIANCEV Vitalij 85 LTU 1:00.09 1:01.64 2:01.73 66.89
6. 31 700901 HYSKA Martin 94 SVK 1:00.82 1:03.56 2:04.38 86.07
7. 26 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T 1:02.02 1:02.79 2:04.81 89.19 60
8. 3 690508 MIGLIORI Lorenzo 91 ITA 1:02.13 1:03.38 2:05.51 94.25
9. 16 150968 KUPEC Karel 92 CZE M 1:01.21 1:04.49 2:05.70 95.63 50
10. 21 430018 BURY Lukasz 89 POL 1:02.92 1:04.03 2:06.95 104.68
11. 22 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H 1:02.54 1:04.63 2:07.17 106.27 45
12. 23 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S 1:03.27 1:04.03 2:07.30 107.21 40
13. 30 430616 MAKOWSKI Michal 93 POL 1:02.53 1:04.96 2:07.49 108.58
14. 42 550038 DAUGULIS Kaspars 89 LAT 1:03.93 1:03.67 2:07.60 109.38
15. 29 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H 1:03.59 1:04.06 2:07.65 109.74 36
16. 28 151082 DVOŘÁK Adam 94 CZE M 1:04.12 1:03.66 2:07.78 110.68 32
17. 32 150821 KOLÁČNÝ Petr 89 CZE S 1:04.38 1:04.45 2:08.83 118.28 29
17. 24 430440 PSTRUSINSKI Jakub 88 POL 1:03.39 1:05.44 2:08.83 118.28
19. 58 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 94 POL 1:04.20 1:05.39 2:09.59 123.78
20. 45 700906 ZORICAK Martin 92 SVK P 1:03.57 1:07.14 2:10.71 131.89
21. 37 202555 KADERAVEK David 93 GER 1:05.02 1:05.71 2:10.73 132.04
22. 70 700910 JAKUBCO Jan 95 SVK P 1:05.93 1:04.89 2:10.82 132.69
23. 17 151081 KUPEC Radomír 94 CZE M 1:05.17 1:06.47 2:11.64 138.62 26
24. 44 151004 JURICA Vít 93 CZE K 1:05.78 1:07.57 2:13.35 151.00 24
25. 67 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T 1:07.17 1:06.79 2:13.96 155.41 22
26. 40 430645 GALUSZKA Przemyslaw 94 POL 1:06.94 1:07.49 2:14.43 158.82
27. 65 151119 STASZOWSKI Michal 95 CZE T 1:06.88 1:07.75 2:14.63 160.26 20
28. 50 151002 VACEK Vladimír 86 CZE K 1:08.48 1:08.70 2:17.18 178.72 18
29. 47 150982 ZÍTKO Vojtěch 92 CZE T 1:08.04 1:09.25 2:17.29 179.52 16
30. 41 151083 HETMÁNEK Lukáš 94 CZE M 1:08.17 1:10.22 2:18.39 187.48 15
31. 57 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 95 POL 1:08.48 1:10.05 2:18.53 188.49
32. 52 550065 SARKANIS Toms 93 LAT 1:08.73 1:10.45 2:19.18 193.20
33. 71 151114 REČEK Dominik 95 CZE L 1:09.66 1:10.80 2:20.46 202.46 14
34. 59 550067 ZARINSH Armands 95 LAT 1:10.31 1:11.19 2:21.50 209.99
35. 54 550063 CIVCS Toms 94 LAT 1:11.13 1:11.30 2:22.43 216.72
36. 49 150938 WOTKE Igor 79 CZE A 1:10.98 1:12.59 2:23.57 224.97 13
37. 69 430691 MROZ Damian 95 POL 1:16.27 1:14.49 2:30.76 277.01
38. 66 430674 PASLER Dominik 95 POL 1:17.64 2:14.07 3:31.71 718.16
Nedokočili 1. kolo    
  13 150822 BALCAR Pavel 89 CZE H      
  25 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 89 POL      
  51 151032 DOBEŠ Jan 93 CZE S      
  33 700874 GAZO Filip 93 SVK      
  56 430680 GORA Maciej 94 POL      
  39 430658 LUCZAK Aleksander 93 POL      
  7 294877 MIGLIORI Giacomo 88 ITA      
  8 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T      
  9 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z      
  20 150941 RYBKA Pavel 91 CZE M      
  43 151055 SURA Rudolf 93 CZE K      
  64 550064 ZILE Girts 94 LAT      
Nedokočili 2. kolo    
  34 150867 BOHONĚK Miloš 90 CZE S      
  72 151130 ČECHURA Šimon 95 CZE K      
  6 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H      
  38 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A      
  10 150850 CHODĚRA Jakub 90 CZE H      
  14 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M      
  36 151034 KUPEC Jan 93 CZE A      
  53 150395 LANGMAIER Jiří 75 CZE A      
  35 430561 LATUSEK Michal 92 POL      
  19 700797 MACKO Samuel 88 SVK      
  68 430671 MARCY Dennis 95 POL      
  27 430646 MITAN Szymon 94 POL      
  46 700908 MURIN Roman 95 SVK P      
  12 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H      
  15 700820 RAZUS Martin 89 SVK      
  18 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 88 CZE Z      
Nestartovali v 1. kole    
  63 550036 BENHENS Ernests 90 LAT      
  62 151128 FRYČEK Marek 95 CZE U      
  55 430647 KASZOWSKI Dawid 94 POL      
  61 151111 KEJVAL Martin 95 CZE H      
  48 700911 PIROG Adam 95 SVK P      
  73 151110 ŠTĚPÁN Martin 95 CZE S      
  60 430684 WIDLO Piotr 95 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler