Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár - RKZ - Head cup - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2003
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 08.01.2011 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 30.42 Aplikovaná penalizace 30.42
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 66 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U 42.37 45.01 1:27.38 30.42 100
2. 77 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 43.35 46.83 1:30.18 49.65 80
3. 70 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E 44.28 45.93 1:30.21 49.85 60
4. 69 300773 JEŽEK Jan 98 CZE H 44.21 46.23 1:30.44 51.43 50
5. 68 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z 45.15 46.88 1:32.03 62.35 45
6. 111 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 45.70 47.39 1:33.09 69.63 40
7. 76 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 46.03 47.35 1:33.38 71.62 36
8. 71 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 46.56 49.05 1:35.61 86.93 32
9. 90 200704 DORŇÁK Štěpán 99 CZE T 47.05 49.65 1:36.70 94.42 29
10. 73 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 46.86 49.93 1:36.79 95.03 26
11. 67 710210 VARGA Vítězslav 98 CZE P 46.72 50.99 1:37.71 101.35 24
12. 75 220347 POLÁČEK Albert 98 CZE T 48.67 49.61 1:38.28 105.27 22
13. 72 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 48.15 50.57 1:38.72 108.29 20
14. 74 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 47.72 51.53 1:39.25 111.93 18
15. 98 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 49.66 50.50 1:40.16 118.17 16
16. 87 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 51.23 52.04 1:43.27 139.53 15
17. 81 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 52.78 51.04 1:43.82 143.31 14
18. 114 500600 BARTL Adam 98 CZE U 50.46 53.43 1:43.89 143.79 13
19. 80 200608 HAMPL Tomáš 98 CZE T 50.86 53.11 1:43.97 144.34 12
20. 115 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 51.50 52.96 1:44.46 147.70 11
21. 110 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 52.00 52.85 1:44.85 150.38 10
22. 78 290101 PELIKÁN Tomáš 98 CZE Z 50.44 54.75 1:45.19 152.71 9
23. 105 700527 KORYŤÁK Milan 99 CZE P 52.91 53.68 1:46.59 162.33 8
24. 86 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K 51.27 56.67 1:47.94 171.60 7
25. 94 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T 51.86 56.93 1:48.79 177.43 6
26. 99 280801 ZONYGA Jan 99 CZE Z 53.32 55.92 1:49.24 180.52 5
27. 89 400407 BALICKY David 99 CZE L 54.40 55.35 1:49.75 184.02 4
28. 93 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 53.87 56.08 1:49.95 185.40 3
29. 92 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 55.10 54.93 1:50.03 185.95 2
30. 95 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 48.73 1:01.95 1:50.68 190.41 1
31. 85 310307 VAJCIK Tomáš 98 CZE H 56.12 56.75 1:52.87 205.45
32. 83 200706 JOANIDIS Michalis 98 CZE T 1:02.97 53.22 1:56.19 228.25
33. 103 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 52.29 1:04.75 1:57.04 234.08
34. 104 237710 JANÍK Petr 99 CZE B 1:03.58 55.71 1:59.29 249.53
35. 96 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 1:09.54 53.99 2:03.53 278.65
36. 113 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 51.43 1:13.06 2:04.49 285.24
37. 101 280800 ANDĚL Jan 99 CZE Z 52.26 1:14.68 2:06.94 302.06
38. 106 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 1:03.35 1:36.63 2:39.98 528.93
Nedokočili 1. kolo    
  82 400405 BLÁHA Zdeněk 98 CZE L      
  79 110709 FIALA Jan 98 CZE A      
  88 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A      
  102 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z      
Nedokočili 2. kolo    
  84 260007 URBAN Martin 98 CZE M      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  109 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H      
  97 280803 PATALA Ondřej 99 CZE Z      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  100 280502 KEJHAR Jan 99 CZE Z      
  108 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E      
  112 250702 NEŠPOR Marek 99 CZE M      
  107 310304 PRÁŠEK Adam 99 CZE H      
  91 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler