Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR Žáků - Hochficht (AUT)

Disciplína Slalom Codex 2106
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 02.03.2013 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 7.27 Aplikovaná penalizace 7.27
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 56 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 37.71 38.68 1:16.39 7.27 100
2. 52 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 38.49 39.46 1:17.95 19.93 80
3. 55 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 39.23 39.56 1:18.79 26.75 60
4. 57 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 39.51 40.01 1:19.52 32.67 50
5. 53 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 39.45 40.33 1:19.78 34.78 45
6. 54 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 40.01 40.37 1:20.38 39.65 40
7. 51 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 40.86 40.80 1:21.66 50.04 36
8. 71 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 41.35 42.00 1:23.35 63.76 32
9. 62 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 42.43 42.40 1:24.83 75.77 29
10. 64 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 42.45 42.41 1:24.86 76.01 26
11. 77 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 42.49 42.92 1:25.41 80.48 24
12. 105 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 42.82 42.94 1:25.76 83.32 22
13. 70 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 43.08 44.29 1:27.37 96.39 20
14. 74 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 43.80 44.01 1:27.81 99.96 18
15. 69 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 43.45 44.52 1:27.97 101.26 16
16. 67 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 43.84 44.27 1:28.11 102.39 15
17. 90 410503 ČERNÝ Matěj 1999 CZE L 43.85 44.37 1:28.22 103.29 14
18. 78 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 43.86 44.72 1:28.58 106.21 13
19. 72 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 44.01 44.97 1:28.98 109.45 12
20. 85 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 44.49 44.57 1:29.06 110.10 11
21. 73 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 44.73 44.38 1:29.11 110.51 10
22. 76 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 43.77 45.54 1:29.31 112.13 9
23. 87 510301 CEPOUŠEK Jan 1999 CZE U 44.36 45.08 1:29.44 113.19 8
24. 75 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 43.32 46.18 1:29.50 113.67 7
25. 84 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J 44.69 45.74 1:30.43 121.22 6
26. 89 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 44.82 46.09 1:30.91 125.12 5
27. 66 280803 PATALA Ondřej 1999 CZE Z 42.18 49.55 1:31.73 131.77 4
28. 80 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 48.30 43.57 1:31.87 132.91 3
29. 81 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 44.06 49.02 1:33.08 142.73 2
30. 91 750701 ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 CZE C 47.30 46.70 1:34.00 150.20 1
31. 59 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 41.98 52.51 1:34.49 154.17
32. 95 750103 KRAMOSIL Ota 1999 CZE C 47.74 48.91 1:36.65 171.71
33. 92 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 48.33 50.11 1:38.44 186.23
34. 96 700434 MACALÍK Daniel 2000 CZE P 48.99 51.62 1:40.61 203.85
35. 93 770010 FUKAS Ondřej 1999 CZE J 50.18 51.03 1:41.21 208.72
36. 82 740431 NAJMAN Filip 1999 CZE P 43.01 1:04.23 1:47.24 257.66
Nedokočili 1. kolo    
  63 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  68 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H      
  86 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  79 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  61 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H      
  83 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K      
  58 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  88 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  60 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  94 500904 DUFEK Matěj 2000 CZE U      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz