Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár - RKZ - Head cup - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2504
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 08.01.2011 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 3.21 Aplikovaná penalizace 3.21
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 805605 ČAMKOVÁ Veronika 96 CZE J 45.98 49.03 1:35.01 3.21 100
2. 11 205708 PRŮDKOVÁ Barbora 96 CZE T 48.15 50.78 1:38.93 27.97 80
3. 5 515101 NOVAKOVSKÁ Ivana 96 CZE U 49.40 51.29 1:40.69 39.08 60
4. 3 325710 PILNÁ Kristýna 97 CZE H 49.26 51.86 1:41.12 41.80 50
5. 14 285701 PAULUSOVÁ Tereza 96 CZE Z 50.29 51.19 1:41.48 44.07 45
6. 18 325711 PILNÁ Karolína 97 CZE H 49.68 52.82 1:42.50 50.51 40
7. 4 315423 HORÁKOVÁ Kateřina 96 CZE H 50.67 53.85 1:44.52 63.27 36
8. 25 115704 SUCHOPÁROVÁ Eliška 96 CZE A 51.09 53.67 1:44.76 64.78 32
9. 17 505601 MACHKOVÁ Tereza 97 CZE U 51.84 52.98 1:44.82 65.16 29
10. 16 205606 MIŠURCOVÁ Kristýna 97 CZE T 51.21 53.89 1:45.10 66.93 26
11. 21 315430 HARTIGOVÁ Marcela 97 CZE H 50.93 54.53 1:45.46 69.20 24
12. 28 325800 ANTOŠOVÁ Klára 96 CZE H 53.74 53.33 1:47.07 79.37 22
13. 12 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 97 CZE T 53.03 54.10 1:47.13 79.75 20
14. 26 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 97 CZE T 52.98 55.11 1:48.09 85.81 18
15. 10 315301 MYŠKOVÁ Gabriela 96 CZE H 53.54 56.25 1:49.79 96.55 16
16. 31 505226 RICHTEROVÁ Eva 96 CZE U 54.29 55.97 1:50.26 99.52 15
17. 2 235300 KOTYZOVÁ Magdalena 97 CZE B 54.40 56.25 1:50.65 101.98 14
18. 22 225003 MELOVÁ Kateřina 97 CZE T 55.21 56.88 1:52.09 111.07 13
19. 23 285507 BONIATTI Kristina 97 CZE T 55.43 57.80 1:53.23 118.27 12
20. 39 705907 KAREŠOVÁ Anna 97 CZE L 56.03 58.73 1:54.76 127.93 11
21. 34 235713 FAJSTLOVÁ Gabriela 97 CZE B 56.07 58.79 1:54.86 128.57 10
22. 9 405402 REČKOVÁ Veronika 96 CZE L 1:00.21 56.25 1:56.46 138.67 9
23. 36 235714 SKŘIČKOVÁ Anna 97 CZE B 58.25 1:00.17 1:58.42 151.05 8
24. 38 115100 ŠLECHTOVÁ Klára 97 CZE A 58.46 1:00.34 1:58.80 153.45 7
25. 15 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 97 CZE P 1:05.38 53.51 1:58.89 154.02 6
26. 32 235712 NAVRÁTILOVÁ Hana 96 CZE B 58.60 1:01.20 1:59.80 159.76 5
27. 37 605908 MORÁVKOVÁ Jana 97 CZE S 1:02.18 58.23 2:00.41 163.61 4
28. 35 415801 SMETANOVÁ Eliška 97 CZE L 58.86 1:01.63 2:00.49 164.12 3
29. 27 285506 POKORNÁ Viktorie 96 CZE Z 57.74 1:03.72 2:01.46 170.25 2
30. 19 285602 ŠILEROVÁ Barbora 96 CZE Z 50.16 1:13.07 2:03.23 181.42 1
31. 8 315424 KINCLOVÁ Pavla 96 CZE H 1:13.22 53.47 2:06.69 203.27
32. 29 905300 KULHAVÁ Eliška 96 CZE E 54.96 1:18.98 2:13.94 249.06
33. 1 305752 RYDLOVÁ Lucie 97 CZE H 1:34.04 52.08 2:26.12 325.98
Nedokočily 1. kolo    
  24 325701 POSPÍŠILOVÁ Alžběta 96 CZE U      
Nedokočily 2. kolo    
  20 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 97 CZE H      
  33 285101 KALABUSOVÁ Veronika 97 CZE Z      
  13 285700 OSTŘANSKÁ Markéta 96 CZE Z      
  6 235603 ZAHÁLKOVÁ Tereza 96 CZE B      
Nestartovaly v 2. kole    
  30 515102 MACHOVÁ Pavlína 96 CZE U      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  40 325702 KETTNEROVÁ Adéla 96 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler