Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

AMER FUN CUP - Černý důl

Disciplína Obří slalom Codex 2265
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 15.01.2011 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 123 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 34.26 - 34.26
2. 95 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 34.31 - 34.31
3. 99 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 34.65 - 34.65
4. 103 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 37.62 - 37.62
5. 132 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 38.01 - 38.01
6. 121 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 38.05 - 38.05
7. 128 129 KAŠPAR Dominik 2003 CZE 38.42 - 38.42
8. 129 142 VOLEK Jindřich 2002 CZE 38.47 - 38.47
9. 109 141 KAŠPAR Matěj 2002 CZE 38.76 - 38.76
10. 124 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 38.92 - 38.92
11. 134 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 39.54 - 39.54
12. 135 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 39.60 - 39.60
13. 131 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 40.47 - 40.47
14. 136 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 40.58 - 40.58
15. 96 110612 KRECHLER Max 2002 CZE 41.13 - 41.13
16. 106 300775 KOSINA Kilián 2002 CZE H 42.21 - 42.21
17. 137 770036 HANYK michal 2002 CZE L 43.32 - 43.32
18. 119 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 44.47 - 44.47
19. 97 155 PLAŠIL Filip 2002 CZE 45.46 - 45.46
20. 127 770043 NOVOTNÝ martin 2003 CZE L 45.57 - 45.57
20. 101 157 TÝFA Ondřej 2002 CZE 45.57 - 45.57
22. 102 310434 LOJKA Jan 2002 CZE H 45.69 - 45.69
23. 111 159 VODA František 2002 CZE 46.33 - 46.33
24. 122 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 46.47 - 46.47
25. 133 154 MRÁZEK David 2002 CZE 46.79 - 46.79
26. 94 158 VAN STEELANT Filip 2003 CZE 47.39 - 47.39
27. 93 102 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE 47.60 - 47.60
28. 118 130 REGINA Tomáš 2003 CZE 48.73 - 48.73
29. 110 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 51.59 - 51.59
30. 120 169 NEŘOLD Šimon 2003 CZE 51.69 - 51.69
31. 125 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 52.25 - 52.25
32. 117 108 ZIELINSKI Igor 2003 CZE 56.38 - 56.38
33. 114 162 GLATT Jan 2002 CZE 1:00.50 - 1:00.50
34. 100 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:15.41 - 1:15.41
35. 104 107 ZAK Dominik 2003 CZE 1:50.03 - 1:50.03
36. 126 131 SIDDALL Ronnald 2002 CZE 1:52.33 - 1:52.33
Nedokočili 1. kolo  
  91 320720 ČERNÝ Jakub 2003 3610 H    
  130 410511 HORÁČEK Jonáš 2002 3505 L    
  138 770041 NOSEK Jakub 2002 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  107 310111 KEJVAL Adam 2002 3610 H    
  98 180 POKORNÝ Miloš 2002 3610    
  115 175 PONOCNÝ Matěj 2002 3608    
  112 310114 ŘÍHA Jan 2002 3610 H    
  108 132 ZLATNÍK Luboš 2003 3610    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  105 110719 FIALA Šimon 2002 3104 A    
  116 146 ŠEC Jorik 2003 3301    
  113 156 ŠITINA Tomáš 2003 3610    
  92 170 VACEK Kristián 2003 3109    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler