Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2004
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 02.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 6 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 34.10 - 34.10 50
2. 7 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 34.76 - 34.76 45
3. 13 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 35.27 - 35.27 40
4. 2 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 35.32 - 35.32 36
5. 8 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 35.33 - 35.33 33
6. 5 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 35.45 - 35.45 30
7. 3 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 35.59 - 35.59 28
8. 16 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 36.03 - 36.03 26
9. 12 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 36.22 - 36.22 24
10. 21 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 36.36 - 36.36 22
11. 15 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 36.39 - 36.39 20
12. 14 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 36.41 - 36.41 19
13. 4 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 36.47 - 36.47 18
14. 28 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 36.50 - 36.50 17
15. 1 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 36.69 - 36.69 16
16. 18 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 37.13 - 37.13 15
17. 11 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 37.14 - 37.14 14
18. 27 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 37.34 - 37.34 13
19. 20 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 37.37 - 37.37 12
20. 17 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 37.73 - 37.73 11
21. 31 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 37.90 - 37.90 10
22. 24 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 37.94 - 37.94 9
23. 58 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 38.59 - 38.59 8
24. 63 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 38.80 - 38.80 7
25. 34 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 38.95 - 38.95 6
26. 22 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 39.14 - 39.14 5
27. 29 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 39.33 - 39.33 4
28. 32 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 39.39 - 39.39 3
29. 45 600912 WOLF Richard 2003 CZE S 40.34 - 40.34 2
30. 43 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A 40.53 - 40.53 1
31. 37 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 40.58 - 40.58
32. 57 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 41.55 - 41.55
33. 55 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 42.28 - 42.28
34. 48 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 42.69 - 42.69
35. 65 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 42.70 - 42.70
36. 60 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 43.34 - 43.34
37. 61 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 43.82 - 43.82
38. 66 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L 44.58 - 44.58
39. 62 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 44.94 - 44.94
40. 52 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 45.02 - 45.02
41. 41 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 46.87 - 46.87
42. 30 770151 PACÁK Jan 2002 CZE L 52.19 - 52.19
Nedokočili 1. kolo  
  23 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L    
  53 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z    
  9 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  42 770434 CHAJDA Kryštof 2003 CZE S    
  50 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  46 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  44 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H    
  25 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H    
  39 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H    
  35 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler