Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR - Špičák na Šumavě-Velký Javor

Disciplína Slalom Codex 2026
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 10.03.2014 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 11.63 Aplikovaná penalizace 11.63
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 56 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 34.70 36.74 1:11.44 11.63 100
2. 51 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L 36.16 38.79 1:14.95 42.09 80
3. 54 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 36.52 38.86 1:15.38 45.82 60
4. 68 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S 37.68 40.01 1:17.69 65.87 50
5. 92 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K 38.97 40.11 1:19.08 77.93 45
6. 66 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 39.92 41.08 1:21.00 94.60 40
7. 72 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 40.55 42.30 1:22.85 110.65 36
8. 82 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 41.08 41.85 1:22.93 111.35 32
9. 80 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 40.53 42.51 1:23.04 112.30 29
10. 89 740431 NAJMAN Filip 1999 CZE P 40.48 42.99 1:23.47 116.03 26
11. 76 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 40.65 42.97 1:23.62 117.34 24
12. 87 550508 KÖHLER Dominik 1998 CZE K 41.67 44.12 1:25.79 136.17 22
13. 75 600908 KOLÁČEK Jakub 1999 CZE S 42.49 43.87 1:26.36 141.11 20
14. 86 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 42.81 43.93 1:26.74 144.41 18
15. 95 750203 ŠEDA Vít 1998 CZE C 42.02 44.84 1:26.86 145.45 16
16. 84 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 43.61 45.35 1:28.96 163.68 15
17. 83 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 43.37 46.17 1:29.54 168.71 14
18. 74 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 46.69 43.03 1:29.72 170.28 13
19. 88 770583 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 45.38 47.03 1:32.41 193.62 12
20. 94 210008 KANTOR Wojciech 1999 CZE T 46.26 47.71 1:33.97 207.16 11
Nedokočili 1. kolo    
  77 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  85 750701 ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 CZE C      
  63 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B      
  69 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  53 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  58 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  60 110608 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A      
  52 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L      
  62 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z      
  90 770388 PETRÁNĚK Matěj 1999 CZE J      
Nedokočili 2. kolo    
  79 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  57 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  65 230705 HÁJEK Adam 1998 CZE B      
  61 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  55 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  81 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J      
  70 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T      
  67 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  93 770034 ŠANDA František 1999 CZE U      
  71 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
  64 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P      
  78 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
Nestartovali v 1. kole    
  73 510303 LANK Karel 1998 CZE U      
  59 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  91 750103 KRAMOSIL Ota 1999 CZE C      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz