Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Albrechtice

Disciplína Obří slalom Codex 411
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 14.01.2011 Technický delegát Krzysztof Horecki (POL) 772
Vypočtená penalizace 50.34 Aplikovaná penalizace 53.34
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 54.15 55.62 1:49.77 53.34
2. 7 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 54.47 55.74 1:50.21 56.83 100
3. 3 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 54.66 55.64 1:50.30 57.54
4. 12 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 54.84 55.68 1:50.52 59.28 80
5. 6 481361 KIRSANENKO Nikita 1992 RUS 55.02 55.60 1:50.62 60.08
6. 14 150935 KOBR Jonáš 1991 CZE H 55.18 55.48 1:50.66 60.39 60
7. 15 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 54.96 55.78 1:50.74 61.03 50
8. 17 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 55.06 55.75 1:50.81 61.58 45
9. 4 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 54.96 55.91 1:50.87 62.06 40
10. 2 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 55.14 55.85 1:50.99 63.01 36
11. 25 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M 55.90 55.18 1:51.08 63.72 32
12. 11 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 55.87 55.40 1:51.27 65.23 29
13. 8 700851 SIRAN Vladimir 1991 SVK 55.31 56.27 1:51.58 67.69
14. 20 700820 RAZUS Martin 1989 SVK 55.92 55.75 1:51.67 68.40
15. 1 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 56.05 55.95 1:52.00 71.01 26
16. 21 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 55.69 56.56 1:52.25 73.00 24
17. 29 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 56.06 56.27 1:52.33 73.63
18. 9 150817 POLÁCH ML. Petr 1989 CZE M 55.62 56.75 1:52.37 73.95 22
19. 48 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H 57.06 55.77 1:52.83 77.59 20
20. 23 430512 BEDKOWSKI Adam 1991 POL 56.08 56.78 1:52.86 77.83
21. 10 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 55.80 57.09 1:52.89 78.07 18
22. 18 481463 PYASIK Evgenij 1993 RUS 56.04 56.92 1:52.96 78.62
23. 31 430640 BABICKI Pawel 1994 POL 56.56 56.61 1:53.17 80.29
24. 16 460067 OLARU Bogdan 1989 ROU 57.10 56.94 1:54.04 87.18
25. 45 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 56.95 57.13 1:54.08 87.50
26. 26 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 57.37 56.77 1:54.14 87.98 16
27. 33 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 57.20 57.20 1:54.40 90.04 15
28. 49 430616 MAKOWSKI Michal 1993 POL 57.61 57.00 1:54.61 91.70
29. 54 700797 MACKO Samuel 1988 SVK 57.80 57.15 1:54.95 94.39
30. 24 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 57.39 57.65 1:55.04 95.11 14
31. 28 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 57.66 57.90 1:55.56 99.23 13
32. 38 430018 BURY Lukasz 1989 POL 57.40 58.18 1:55.58 99.39
33. 30 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 57.86 57.82 1:55.68 100.18 12
34. 36 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 57.54 58.31 1:55.85 101.53 11
35. 27 151025 TOMÁŠ Vojtěch 1993 CZE H 57.42 58.67 1:56.09 103.43 10
36. 57 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 58.18 58.06 1:56.24 104.62 9
37. 43 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 58.07 58.24 1:56.31 105.17 8
38. 47 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 58.18 58.71 1:56.89 109.77 7
39. 44 481515 BELOUSOV Dmitriy 1994 RUS 58.14 58.86 1:57.00 110.64
40. 50 481649 SMOLENSKIY Anton 1995 RUS 58.22 59.19 1:57.41 113.89
41. 40 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 58.27 59.32 1:57.59 115.32
42. 35 700869 ROTH Patrik 1993 SVK 58.39 59.74 1:58.13 119.60
43. 39 491655 SEVILLA Nicolas 1992 SPA 58.50 59.77 1:58.27 120.71
44. 59 700906 ZORICAK Martin 1992 SVK P 59.29 59.01 1:58.30 120.95
45. 65 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 59.53 58.85 1:58.38 121.58 6
46. 110 150646 KUČERA Jakub 1986 CZE L 59.69 58.82 1:58.51 122.61 5
47. 52 460089 TANTOS Teodor Andrei 1993 ROU 59.19 59.39 1:58.58 123.17
48. 69 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 58.57 1:00.06 1:58.63 123.56
49. 56 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 59.18 59.59 1:58.77 124.67 4
50. 46 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL 59.59 1:00.49 2:00.08 135.05
51. 73 150990 KASAN Filip 1992 CZE L 1:00.68 59.41 2:00.09 135.13 3
52. 68 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 1:01.01 59.17 2:00.18 135.85 2
53. 92 150948 MLÍČKA Filip 1991 CZE E 1:00.28 1:00.58 2:00.86 141.24 1
54. 84 150820 KÁRNÍK Dominik 1989 CZE A 1:00.74 1:00.38 2:01.12 143.30
55. 41 150616 DAVID Martin 1984 CZE H 59.96 1:01.25 2:01.21 144.01
56. 80 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 59.67 1:01.57 2:01.24 144.25
57. 100 150813 KOVÁŘ Jaromír Ml. 1989 CZE H 1:00.70 1:00.59 2:01.29 144.64
58. 104 150393 DUPAL Jan 1971 CZE L 1:00.66 1:00.96 2:01.62 147.26
59. 79 460081 MOLDOVAN Dragos Dan 1993 ROU 1:01.31 1:00.43 2:01.74 148.21
60. 61 430561 LATUSEK Michal 1992 POL 1:01.48 1:01.40 2:02.88 157.25
61. 94 151064 PECHA Milan 1994 CZE L 1:01.42 1:01.50 2:02.92 157.56
62. 72 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M 1:01.05 1:02.15 2:03.20 159.78
63. 114 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 1:01.40 1:01.84 2:03.24 160.10
64. 70 151077 BOLEK David 1994 CZE L 1:01.58 1:02.38 2:03.96 165.81
65. 120 550064 ZILE Girts 1994 LAT 1:01.94 1:02.15 2:04.09 166.84
66. 89 430671 MARCY Dennis 1995 POL 1:01.38 1:02.93 2:04.31 168.58
67. 88 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:01.63 1:03.14 2:04.77 172.22
68. 103 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L 1:01.74 1:03.08 2:04.82 172.62
69. 129 430678 TRZAK Tomasz 1995 POL 1:02.60 1:02.50 2:05.10 174.84
70. 97 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 1:02.49 1:03.09 2:05.58 178.64
71. 122 151121 PELC Adam 1995 CZE U 1:02.84 1:02.93 2:05.77 180.15
72. 113 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:02.76 1:03.59 2:06.35 184.75
73. 125 151115 SITŇANSKÝ Milan 1995 CZE A 1:02.73 1:03.86 2:06.59 186.65
74. 91 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 1:01.94 1:05.19 2:07.13 190.93
75. 99 550067 ZARINSH Armands 1995 LAT 1:03.46 1:04.24 2:07.70 195.45
76. 116 151127 KOVÁŘ Jan 1995 CZE H 1:03.98 1:05.35 2:09.33 208.37
77. 105 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:04.20 1:05.45 2:09.65 210.90
78. 98 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 1:04.41 1:06.20 2:10.61 218.51
79. 124 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:04.73 1:05.90 2:10.63 218.67
80. 108 660016 SKABENKO Pavel 1993 BLR 1:03.92 1:06.86 2:10.78 219.86
81. 101 151044 BENETKA Radek 1993 CZE A 1:05.77 1:05.86 2:11.63 226.59
82. 107 151103 KÁRNÍK Tadeáš 1994 CZE A 1:04.35 1:07.31 2:11.66 226.83
83. 111 150991 BODLÁK Filip 1990 CZE S 1:06.03 1:07.31 2:13.34 240.15
83. 102 430647 KASZOWSKI Dawid 1994 POL 1:05.93 1:07.41 2:13.34 240.15
85. 115 151126 VYBÍRAL Petr 1995 CZE L 1:07.19 1:06.99 2:14.18 246.81
86. 112 430674 PASLER Dominik 1995 POL 1:06.70 1:08.42 2:15.12 254.26
87. 109 430606 KRUDYS Pawel 1993 POL 1:09.33 1:12.41 2:21.74 306.72
88. 121 660020 ASHMANKEVICH Aliaksandr 1994 BLR 1:09.72 1:12.13 2:21.85 307.60
89. 123 151118 GILAR Tomáš 1995 CZE B 1:19.49 1:05.88 2:25.37 335.49
90. 96 430607 MAKLES Rafal 1993 POL 1:20.26 1:08.73 2:28.99 364.18
Nedokočili 1. kolo    
  127 430699 BALAS Szymon 1995 POL      
  75 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  128 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  32 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  66 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  74 151004 JURICA Vít 1993 CZE K      
  119 150458 KLADENSKÝ Tomáš 1977 CZE B      
  126 430697 KOPEC Maciej 1995 POL      
  67 430658 LUCZAK Aleksander 1993 POL      
  71 151078 MEISNER Viktor 1994 CZE S      
  22 294877 MIGLIORI Giacomo 1988 ITA      
  83 151066 NUTIL Michal 1994 CZE H      
  78 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  82 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B      
  81 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  60 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  86 151012 ŠTRUNC Martin 1993 CZE U      
  87 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  51 150883 DECASTELO Jiří 1990 CZE A      
  93 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S      
  118 481665 DRUGOV Yuriy 1995 RUS      
  77 150970 FIALA Šimon 1992 CZE E      
  19 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H      
  63 430551 KACZMAREK Jan 1992 POL      
  53 150821 KOLÁČNÝ Petr 1989 CZE S      
  64 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  76 151055 SURA Rudolf 1993 CZE K      
  117 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T      
  106 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B      
  85 150957 VESELÝ Martin 1985 CZE H      
  42 150530 VESELÝ Petr 1983 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  55 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U      
  34 150989 MÖLLER Jan 1992 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  13 690508 MIGLIORI Lorenzo 1991 ITA      
  37 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M      
  62 430624 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL      
  58 430486 SOLTYS Jan 1986 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  90 491964 EGEA Enrique 1995 SPA      
  95 430680 GORA Maciej 1994 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler