Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

AMER FUN CUP - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2804
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 13.02.2011 Technický delegát Vojtěch Bečvář
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 151 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 31.96 - 31.96
2. 147 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 32.59 - 32.59
3. 143 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 32.87 - 32.87
4. 152 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 33.34 - 33.34
5. 158 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 33.41 - 33.41
6. 141 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 33.47 - 33.47
7. 155 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE 34.07 - 34.07
8. 156 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE 34.52 - 34.52
9. 185 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 34.53 - 34.53
10. 153 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 34.64 - 34.64
11. 148 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE 34.82 - 34.82
12. 154 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE 35.10 - 35.10
13. 144 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 35.15 - 35.15
14. 146 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 35.38 - 35.38
15. 157 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 35.41 - 35.41
16. 145 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 35.43 - 35.43
17. 161 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE A 36.03 - 36.03
18. 160 139 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE 36.28 - 36.28
19. 182 140 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE 36.96 - 36.96
20. 167 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H 37.35 - 37.35
21. 169 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 37.42 - 37.42
22. 162 315426 KRULIŠOVÁ Barbora 2000 CZE 37.43 - 37.43
23. 175 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 37.46 - 37.46
24. 181 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 37.71 - 37.71
25. 163 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 37.89 - 37.89
26. 173 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 38.03 - 38.03
27. 170 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.07 - 38.07
28. 165 123 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE 38.08 - 38.08
29. 176 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 38.53 - 38.53
30. 172 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 39.04 - 39.04
31. 171 885039 ŽĎÁRSKÁ Dita 2001 CZE L 39.05 - 39.05
32. 177 153 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE 39.13 - 39.13
33. 179 202 LÍZLEROVÁ Nikola 2000 CZE 39.29 - 39.29
34. 184 178 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE 39.44 - 39.44
35. 166 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 39.78 - 39.78
36. 189 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H 41.62 - 41.62
37. 188 325510 NĚMCOVÁ Tamara 2001 CZE H 42.22 - 42.22
38. 183 905002 ŘÍHOVÁ Michaela 2000 CZE H 43.41 - 43.41
39. 186 128 KALLYN Alla 2001 CZE 44.57 - 44.57
40. 191 315107 KOVALČÍKOVÁ Tereza 2001 CZE 48.23 - 48.23
Nedokočily 1. kolo  
  150 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  174 305754 BALOUNOVÁ Anna-Marie 2001 CZE H    
  190 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S    
  187 211 ČERMÁKOVÁ Adéla 2000 CZE    
  180 212 GILAROVÁ Radka 2000 CZE    
  159 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L    
  149 705904 MARKVARTOVÁ Anna 2000 CZE L    
  142 101 MEDALOVÁ Karolína 2001 CZE    
  164 885071 PROUSKOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  178 315437 TŮMOVÁ Kateřina 2001 CZE H    
  168 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz