Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2041
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 10.02.2014 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace -2.19 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPZ
1. 58 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:01.24 - 1:01.24 1.00 100
2. 57 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 1:01.35 - 1:01.35 2.89 80
3. 61 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 1:02.22 - 1:02.22 17.80 60
4. 51 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:02.55 - 1:02.55 23.46 50
5. 63 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L 1:03.21 - 1:03.21 34.78 45
6. 53 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:04.16 - 1:04.16 51.07 40
7. 54 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:05.10 - 1:05.10 67.18 36
8. 65 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:05.20 - 1:05.20 68.90 32
9. 62 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P 1:06.36 - 1:06.36 88.79 29
10. 64 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:06.47 - 1:06.47 90.67 26
11. 71 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:07.01 - 1:07.01 99.93 24
12. 70 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 1:07.05 - 1:07.05 100.62 22
13. 76 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:07.22 - 1:07.22 103.53 20
14. 87 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M 1:07.48 - 1:07.48 107.99 18
15. 79 410503 ČERNÝ Matěj 1999 CZE L 1:07.93 - 1:07.93 115.70 16
16. 75 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:07.94 - 1:07.94 115.88 15
17. 74 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 1:07.97 - 1:07.97 116.39 14
18. 80 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 1:08.32 - 1:08.32 122.39 13
19. 81 600702 DOUBEK Adam 1998 CZE S 1:08.72 - 1:08.72 129.25 12
20. 66 550205 JURICA Tomáš 1998 CZE K 1:08.74 - 1:08.74 129.59 11
21. 67 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 1:08.95 - 1:08.95 133.19 10
22. 68 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 1:09.39 - 1:09.39 140.74 9
23. 52 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:09.41 - 1:09.41 141.08 8
24. 73 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:09.70 - 1:09.70 146.05 7
25. 55 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:10.05 - 1:10.05 152.05 6
26. 69 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 1:10.72 - 1:10.72 163.54 5
27. 88 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 1:10.88 - 1:10.88 166.28 4
28. 77 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 1:11.09 - 1:11.09 169.88 3
29. 83 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A 1:11.27 - 1:11.27 172.97 2
30. 78 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:11.67 - 1:11.67 179.83 1
31. 90 770571 ŠANDO Ondřej 1998 CZE Z 1:12.13 - 1:12.13 187.72
32. 89 290500 KŘUPALA Milan 1999 CZE Z 1:12.35 - 1:12.35 191.49
33. 85 770583 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 1:12.69 - 1:12.69 197.32
34. 86 770570 KOSTELNÍK Ondřej 1999 CZE 1:15.47 - 1:15.47 244.98
Nedokočili 1. kolo    
  72 230705 HÁJEK Adam 1998 CZE B      
  60 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  56 110608 KRÁTKÝ Jakub 1998 CZE A      
  59 510303 LANK Karel 1998 CZE U      
  84 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J      
  82 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz