Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VI. ZOM - Velké Meziříčí

Disciplína Slalom Codex 2042
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu ZOM
Datum 20.01.2014 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace 8.55 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 153 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 0 CZE Z 25.74 26.37 52.11 10.00
2. 161 770029 NOVÁK Oskar 0 CZE B 26.24 27.83 54.07 33.32
3. 154 200718 RECHTENBERG Jan 0 CZE T 27.31 27.67 54.98 44.15
4. 151 900013 LAUER Markus 0 CZE L 26.67 28.49 55.16 46.29
5. 165 230720 SURKOŠ Ondřej 0 CZE B 27.06 28.32 55.38 48.91
6. 160 750101 ČECH Petr 0 CZE C 27.38 28.31 55.69 52.59
7. 156 320709 FOREJTEK Jonáš 0 CZE H 27.07 28.70 55.77 53.55
8. 159 770026 ŠNAJDR Jakub 0 CZE S 27.70 28.75 56.45 61.64
9. 175 230721 LEITNER Jakub 0 CZE B 28.30 28.24 56.54 62.71
10. 169 610107 TOMÁŠ David 0 CZE H 27.54 29.03 56.57 63.06
11. 164 320101 BLÁHA Matěj 0 CZE H 27.99 28.73 56.72 64.85
12. 190 770009 VOŠMERA Filip 0 CZE J 27.35 29.38 56.73 64.97
13. 167 280509 POKORNÝ Martin 0 CZE Z 27.88 29.29 57.17 70.20
14. 173 900601 BRYNDA Josef 0 CZE E 27.80 29.90 57.70 76.51
15. 157 290100 KADLA Ondřej 0 CZE Z 28.58 29.23 57.81 77.82
16. 163 310306 KOULA Jan 0 CZE H 28.31 29.64 57.95 79.48
17. 174 260100 KUČA Michal 0 CZE M 28.57 29.67 58.24 82.93
18. 158 250600 POSPÍŠIL Jonáš 0 CZE M 28.41 30.31 58.72 88.65
19. 166 310115 TOMÁŠEK Alvin 0 CZE H 28.77 30.14 58.91 90.91
20. 152 400412 ŘÍDKÝ Dominik 0 CZE L 28.87 30.31 59.18 94.12
21. 176 900602 BRYNDA Jiří 0 CZE E 28.79 30.98 59.77 101.14
22. 172 770342 VOKÁČ Matěj 0 CZE P 29.42 30.59 1:00.01 103.99
23. 177 110613 MALKUS David 0 CZE A 29.49 30.69 1:00.18 106.02
24. 184 220701 TARABA Ondřej 0 CZE M 29.54 31.66 1:01.20 118.15
25. 168 110726 DRHA Adam 0 CZE A 29.75 31.63 1:01.38 120.29
26. 171 320513 MATAS Tomáš 0 CZE H 30.33 31.51 1:01.84 125.77
27. 162 770287 MILATA Jiří 0 CZE T 33.06 29.07 1:02.13 129.22
28. 178 770389 WALEK Josef 0 CZE E 30.36 31.89 1:02.25 130.64
29. 183 770061 SCHEFFLER Alexander 0 CZE T 31.20 32.90 1:04.10 152.66
30. 180 550510 VEREŠ Pavel 0 CZE K 31.85 33.35 1:05.20 165.74
31. 185 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 0 CZE S 33.40 33.63 1:07.03 187.52
32. 181 510109 RUSEK Matyáš 0 CZE U 32.81 34.81 1:07.62 194.54
33. 186 510108 POLICAR Lukáš 0 CZE U 33.86 34.94 1:08.80 208.58
34. 191 550512 ŠTÍPEK Petr 0 CZE K 34.65 36.38 1:11.03 235.11
35. 155 770060 ANDRT Martin 0 CZE U 43.59 29.19 1:12.78 255.93
36. 187 700437 GARBA Matyáš 0 CZE P 29.93 47.96 1:17.89 316.73
Nedokočili 2. kolo  
  182 770407 HLAVÁČEK Matěj 0 CZE K    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  170 420024 NOSEK Samuel 0 CZE L    
  189 770468 NOVOTNÝ Filip 0 CZE C    
  179 770536 PAVLAS Šimon 0 CZE J    
  188 800100 TOČÍK Oskar 0 CZE J    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet O'Style Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Česká pošta

Mediální partneři

Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz