Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VI. ZOM - Velké Meziříčí

Disciplína Slalom Codex 7043
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu ZOM
Datum 20.01.2014 Technický delegát Petr Houser
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 6 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 0 CZE H 28.83 27.38 56.21
2. 3 235706 KAŠPAROVÁ Klára 0 CZE B 28.90 27.33 56.23
3. 8 415500 NOVOTNÁ Sára 0 CZE L 29.29 27.34 56.63
4. 2 205726 KOREŇOVÁ Andrea 0 CZE A 29.20 27.66 56.86
5. 10 455503 DUBNOVÁ Nicola 0 CZE H 30.11 27.23 57.34
5. 1 705902 NOVÁ Tereza 0 CZE P 29.45 27.89 57.34
7. 15 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 0 CZE B 29.50 28.19 57.69
8. 23 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 0 CZE U 29.86 28.66 58.52
9. 11 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 0 CZE Z 30.34 28.40 58.74
10. 18 325100 BLÁHOVÁ Anna 0 CZE H 30.16 28.70 58.86
11. 5 235724 ZEMANOVÁ Monika 0 CZE B 30.28 28.65 58.93
12. 20 225302 KOZELSKÁ Petra 0 CZE T 30.29 28.71 59.00
13. 16 705903 ŠORMOVÁ Daniela 0 CZE P 30.46 28.88 59.34
14. 17 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 0 CZE H 30.74 28.78 59.52
15. 19 205706 JOANIDU Marie 0 CZE T 31.06 28.92 59.98
16. 14 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 0 CZE Z 31.17 29.02 1:00.19
17. 26 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 0 CZE K 31.56 29.39 1:00.95
18. 13 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 0 CZE H 32.07 29.17 1:01.24
19. 25 905304 ENTOVÁ Klára 0 CZE E 31.32 30.01 1:01.33
20. 9 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 0 CZE T 32.17 29.76 1:01.93
21. 22 885074 KOČÍ Kamila 0 CZE H 32.24 29.75 1:01.99
22. 27 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 0 CZE A 32.61 29.62 1:02.23
23. 21 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 0 CZE A 32.15 30.19 1:02.34
24. 30 805100 MIKOLÁŠKOVÁ Anna 0 CZE J 32.43 30.91 1:03.34
25. 31 805604 NEUMANOVÁ Tereza 0 CZE J 33.62 30.78 1:04.40
26. 33 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 0 CZE E 33.21 31.94 1:05.15
27. 29 265006 PÁNOVÁ Karolína 0 CZE M 34.29 32.59 1:06.88
28. 28 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 0 CZE P 35.56 32.49 1:08.05
29. 32 555102 VRZALOVÁ Jolana 0 CZE K 35.68 32.52 1:08.20
30. 34 515303 LEMFELDOVÁ Klára 0 CZE U 37.92 35.69 1:13.61
31. 39 755702 SLÁMOVÁ Michaela 0 CZE C 36.29 44.40 1:20.69
Nedokočily 1. kolo
  38 885001 DUŠOVSKÁ Tamara 0 CZE J  
  4 225304 JOANNIDU Sofie 0 CZE T  
  7 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 0 CZE L  
  35 885403 TOMEČKOVÁ Ludmila 0 CZE M  
  40 885238 ZIMOVÁ Eliška 0 CZE C  
Nedokočily 2. kolo
  41 715503 JANÁČKOVÁ Nikola 0 CZE K  
  12 425301 ŠULCOVÁ Martina 0 CZE L  
Nestartovaly v 1. kole
  36 515501 KÜHNLOVÁ Nicol 0 CZE U  
  24 325715 VETROVÁ Aneta 0 CZE H  
Diskvalifikovány v 2. kole
  37 265005 FORMÁNKOVÁ Lucie 0 CZE M  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz