Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

AMER FUN CUP - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2818
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 26.02.2011 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 160 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 26.80 - 26.80
2. 154 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 28.14 - 28.14
3. 159 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 28.95 - 28.95
4. 157 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE 29.12 - 29.12
5. 162 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 29.22 - 29.22
6. 164 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 29.41 - 29.41
7. 161 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 29.43 - 29.43
8. 153 605801 ŠINDELÁŘOVÁ Juliana 2001 CZE S 29.62 - 29.62
9. 171 315426 KRULIŠOVÁ Barbora 2000 CZE 29.75 - 29.75
10. 166 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 29.91 - 29.91
11. 167 705904 MARKVARTOVÁ Anna 2000 CZE L 29.93 - 29.93
11. 158 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 29.93 - 29.93
13. 156 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE 30.41 - 30.41
14. 163 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE 30.59 - 30.59
15. 151 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 30.89 - 30.89
16. 170 139 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE 31.16 - 31.16
17. 172 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 31.19 - 31.19
18. 155 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 31.25 - 31.25
19. 96 425205 SEIDLOVÁ Karolína 2001 CZE L 31.52 - 31.52
20. 152 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE 31.69 - 31.69
21. 176 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 31.81 - 31.81
22. 195 178 KLIMEŠOVÁ Kateřina 2000 CZE 32.29 - 32.29
23. 181 885039 ŽĎÁRSKÁ Dita 2001 CZE L 32.31 - 32.31
24. 180 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 32.36 - 32.36
25. 184 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 32.44 - 32.44
26. 177 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 32.53 - 32.53
27. 187 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 32.80 - 32.80
28. 189 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 33.16 - 33.16
29. 182 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 33.30 - 33.30
30. 168 101 MEDALOVÁ Karolína 2001 CZE 33.64 - 33.64
31. 179 123 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE 34.15 - 34.15
32. 193 211 ČERMÁKOVÁ Adéla 2000 CZE 34.31 - 34.31
33. 175 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 35.39 - 35.39
34. 194 128 KALLYN Alla 2001 CZE 35.88 - 35.88
35. 178 885071 PROUSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 37.96 - 37.96
Nedokočily 1. kolo
  174 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B  
Nestartovaly v 1. kole
  186 305754 BALOUNOVÁ Anna-Marie 2001 CZE H  
  169 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H  
  192 238 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE  
  165 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H  
  173 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H  
  188 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H  
  190 305756 NOVÁKOVÁ Adéla 2000 CZE H  
  185 153 PROKÝŠKOVÁ Veronika 2001 CZE  
  191 315437 TŮMOVÁ Kateřina 2001 CZE H  
Diskvalifikovány v 1. kole
  183 140 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz