Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2096
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.01.2014 Technický delegát Roman Fizér
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 235 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 30.75 - 30.75 50
2. 261 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 30.80 - 30.80 45
3. 238 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 30.91 - 30.91 40
4. 272 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 31.40 - 31.40 36
5. 279 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 31.66 - 31.66 33
5. 278 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 31.66 - 31.66 33
7. 239 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 32.10 - 32.10 28
8. 265 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 32.11 - 32.11 26
8. 241 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 32.11 - 32.11 26
10. 284 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 32.33 - 32.33 22
11. 236 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 32.61 - 32.61 20
12. 295 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 32.80 - 32.80 19
13. 282 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 32.81 - 32.81 18
14. 246 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 32.94 - 32.94 17
15. 256 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 33.23 - 33.23 16
16. 259 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 33.26 - 33.26 15
17. 273 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 33.28 - 33.28 14
18. 293 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 33.40 - 33.40 13
19. 247 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 33.87 - 33.87 12
20. 291 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE H 33.90 - 33.90 11
21. 231 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 34.24 - 34.24 10
22. 267 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 34.27 - 34.27 9
23. 253 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 34.33 - 34.33 8
24. 281 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 34.95 - 34.95 7
25. 274 770174 JANDA Daniel 2003 CZE B 35.06 - 35.06 6
26. 260 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 35.18 - 35.18 5
27. 243 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 35.59 - 35.59 4
28. 258 770461 EGYHÁZI David 2002 CZE A 36.28 - 36.28 3
29. 283 770102 JÁNĚ Jakub 2002 CZE A 36.31 - 36.31 2
30. 275 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 36.55 - 36.55 1
31. 245 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 36.68 - 36.68
32. 249 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 36.78 - 36.78
33. 280 110612 KRECHLER Maxmilián 2002 CZE A 37.43 - 37.43
34. 240 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L 37.45 - 37.45
35. 277 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 37.61 - 37.61
36. 252 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 37.65 - 37.65
37. 257 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 37.86 - 37.86
38. 269 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 37.95 - 37.95
39. 263 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 38.34 - 38.34
40. 289 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 38.43 - 38.43
41. 266 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 39.01 - 39.01
42. 290 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 40.59 - 40.59
43. 276 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 40.80 - 40.80
44. 248 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 40.91 - 40.91
45. 244 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 41.72 - 41.72
46. 237 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 42.03 - 42.03
47. 242 23478 GONČAREK Jakub 2003 CZE 42.89 - 42.89
48. 233 770595 ŘEHÁK Robin 2002 CZE H 44.22 - 44.22
49. 287 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 1:01.48 - 1:01.48
Nedokočili 1. kolo  
  271 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  268 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  234 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  294 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H    
  254 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  285 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  250 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz