Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2098
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 26.01.2014 Technický delegát Roman Fizér
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 253 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 29.53 - 29.53 50
2. 252 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 29.87 - 29.87 45
3. 287 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 30.01 - 30.01 40
3. 251 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 30.01 - 30.01 40
5. 249 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 30.20 - 30.20 33
6. 246 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 30.29 - 30.29 30
7. 245 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 30.41 - 30.41 28
8. 286 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 30.46 - 30.46 26
9. 250 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 30.47 - 30.47 24
10. 277 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 30.59 - 30.59 22
11. 247 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 30.60 - 30.60 20
12. 244 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 30.77 - 30.77 19
13. 248 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 30.90 - 30.90 18
14. 274 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 31.20 - 31.20 17
15. 254 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 31.26 - 31.26 16
16. 243 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 31.30 - 31.30 15
17. 302 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 31.35 - 31.35 14
18. 242 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 31.45 - 31.45 13
18. 241 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 31.45 - 31.45 13
20. 289 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 31.49 - 31.49 11
21. 255 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 31.75 - 31.75 10
22. 288 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 31.86 - 31.86 9
23. 262 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 31.91 - 31.91 8
24. 260 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE H 32.70 - 32.70 7
25. 256 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 32.76 - 32.76 6
26. 261 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 33.01 - 33.01 5
27. 259 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 33.20 - 33.20 4
28. 264 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 33.22 - 33.22 3
29. 267 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 33.30 - 33.30 2
30. 265 770174 JANDA Daniel 2003 CZE B 33.52 - 33.52 1
31. 266 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 33.89 - 33.89
32. 273 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 34.20 - 34.20
33. 268 770461 EGYHÁZI David 2002 CZE A 36.32 - 36.32
34. 300 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 36.35 - 36.35
35. 284 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L 37.15 - 37.15
36. 292 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 37.35 - 37.35
37. 278 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 37.36 - 37.36
38. 282 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 37.82 - 37.82
39. 276 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 37.87 - 37.87
40. 308 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 38.02 - 38.02
41. 272 110612 KRECHLER Maxmilián 2002 CZE A 38.07 - 38.07
42. 296 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 38.84 - 38.84
43. 304 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 39.27 - 39.27
44. 299 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 39.38 - 39.38
45. 283 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 39.76 - 39.76
46. 295 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 40.04 - 40.04
47. 306 45378 GONCAREK Jakub 2005 CZE 40.48 - 40.48
48. 279 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 41.02 - 41.02
49. 281 770595 ŘEHÁK Robin 2002 CZE H 42.69 - 42.69
50. 309 89743 POSPÍŠIL Viktor 2003 CZE 43.07 - 43.07
51. 257 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 49.46 - 49.46
52. 303 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 57.89 - 57.89
53. 263 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 1:20.71 - 1:20.71
Nedokočili 1. kolo  
  280 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  269 770102 JÁNĚ Jakub 2002 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  290 310111 KEJVAL Adam 2002 CZE H    
  275 600912 WOLF Richard 2003 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler