Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2099
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 15.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 72 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 39.91 - 39.91 50
2. 75 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 40.90 - 40.90 45
3. 82 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.04 - 41.04 40
4. 86 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 41.10 - 41.10 36
5. 84 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 41.63 - 41.63 33
6. 79 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 42.18 - 42.18 30
7. 76 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 42.22 - 42.22 28
8. 83 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 42.63 - 42.63 26
9. 89 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 42.69 - 42.69 24
10. 97 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L 42.74 - 42.74 22
11. 78 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 42.76 - 42.76 20
12. 71 770664 JOZL David 2005 CZE J 43.02 - 43.02 19
13. 85 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 43.13 - 43.13 18
14. 81 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 43.53 - 43.53 17
15. 94 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L 43.77 - 43.77 16
16. 74 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 44.23 - 44.23 15
17. 77 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 44.41 - 44.41 14
18. 88 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 44.45 - 44.45 13
19. 96 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 44.60 - 44.60 12
20. 80 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 44.70 - 44.70 11
21. 73 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 44.93 - 44.93 10
22. 98 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 45.35 - 45.35 9
23. 90 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 45.49 - 45.49 8
24. 92 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 46.20 - 46.20 7
25. 99 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 46.34 - 46.34 6
26. 101 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 46.50 - 46.50 5
27. 102 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 46.96 - 46.96 4
28. 105 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 47.22 - 47.22 3
29. 106 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 47.23 - 47.23 2
30. 146 320204 VRABEC Vojtěch 2004 CZE H 47.29 - 47.29 1
31. 117 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 48.74 - 48.74
32. 115 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 48.84 - 48.84
33. 95 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 49.01 - 49.01
34. 129 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 49.37 - 49.37
35. 145 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 49.50 - 49.50
36. 143 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 49.51 - 49.51
37. 124 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 49.62 - 49.62
38. 91 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 50.23 - 50.23
39. 100 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 50.33 - 50.33
40. 174 - JOHANN Oliver 2004 CZE 50.48 - 50.48
41. 103 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 50.55 - 50.55
42. 150 770447 GOPFERT Vojtěch 2005 CZE A 50.69 - 50.69
43. 111 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 50.71 - 50.71
44. 109 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 51.79 - 51.79
45. 119 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 51.82 - 51.82
46. 120 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 51.98 - 51.98
47. 173 - FOLC Tomáš 2005 CZE 52.25 - 52.25
48. 166 - MICHÁLKO Matouš 2004 CZE 52.43 - 52.43
49. 127 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 52.62 - 52.62
50. 131 770444 SCHREIBER Martin 2005 CZE H 52.99 - 52.99
51. 165 - MICHÁLKO Šimon 2004 CZE 53.63 - 53.63
52. 134 770322 NIKL Adam 2005 CZE H 54.03 - 54.03
53. 141 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 54.83 - 54.83
54. 164 - FRKOUS Matěj 2005 CZE 55.21 - 55.21
55. 126 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 55.82 - 55.82
56. 172 - TUČEK Šimon 2007 CZE 56.16 - 56.16
57. 171 - KUNRT Kryštof 2008 CZE 56.53 - 56.53
58. 140 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 57.08 - 57.08
59. 148 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 57.10 - 57.10
60. 107 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 57.17 - 57.17
61. 162 - MORAVEC Aleš 2004 CZE 57.67 - 57.67
62. 125 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A 57.83 - 57.83
63. 163 - KAFKA Jakub 2005 CZE 58.20 - 58.20
64. 161 - FRKOUS Michal 2005 CZE 58.86 - 58.86
65. 149 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 58.88 - 58.88
66. 157 - ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE 59.05 - 59.05
67. 142 770309 PROKOP Vojta 2005 CZE H 59.68 - 59.68
68. 132 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 1:00.16 - 1:00.16
69. 153 - BEJDÁK Josef 2006 CZE 1:00.47 - 1:00.47
70. 128 770308 MAXA Denis 2004 CZE H 1:00.66 - 1:00.66
71. 167 - KACZUR Aleš 2004 CZE 1:02.14 - 1:02.14
72. 170 - KUNRT Adam 2008 CZE 1:04.21 - 1:04.21
73. 116 770619 VOSTAREK Matěj 2004 CZE A 1:06.70 - 1:06.70
74. 160 - KACZUR Vojtěch 2007 CZE 1:08.15 - 1:08.15
75. 159 - ŠVORC David 2007 CZE 1:13.21 - 1:13.21
76. 155 - POUR Jan 2007 CZE 1:18.21 - 1:18.21
77. 118 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 1:37.63 - 1:37.63
78. 156 - TSCHOCHE Tibor 2007 CZE 1:59.57 - 1:59.57
79. 93 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 2:06.97 - 2:06.97
Nedokočili 1. kolo  
  121 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  168 - HRADECKÝ Jan 2007 CZE    
  87 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H    
  152 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J    
  169 - LAIN Tobias 2004 CZE    
  138 770367 MÁDLE Kryštof 2004 CZE H    
  110 770604 ŘÍHA Matyáš 2004 CZE J    
  139 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A    
  133 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H    
  136 770369 VOJTĚCH Vojtěch 2004 CZE H    
  104 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
  144 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  158 - KAFKA Matěj 2007 CZE    
  154 - KAŠPAR Tadeáš 2007 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler