Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 7101
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 16.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 10 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 38.94 - 38.94 50
2. 6 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 38.96 - 38.96 45
3. 12 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE L 41.11 - 41.11 40
4. 8 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 41.57 - 41.57 36
5. 13 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 41.65 - 41.65 33
6. 3 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 42.01 - 42.01 30
7. 9 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 42.14 - 42.14 28
8. 5 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 42.71 - 42.71 26
9. 22 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 43.86 - 43.86 24
9. 19 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 43.86 - 43.86 24
11. 16 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 43.96 - 43.96 20
12. 18 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 44.05 - 44.05 19
13. 17 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 44.22 - 44.22 18
14. 14 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 44.25 - 44.25 17
15. 28 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 44.40 - 44.40 16
16. 7 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 44.51 - 44.51 15
17. 41 885279 FLOUSKOVÁ Barbora 2005 CZE H 45.02 - 45.02 14
18. 24 885463 JUNGLINGOVÁ Tereza 2004 CZE A 45.61 - 45.61 13
19. 21 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 45.76 - 45.76 12
20. 20 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 45.99 - 45.99 11
21. 31 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 46.54 - 46.54 10
22. 29 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 46.89 - 46.89 9
23. 25 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 47.31 - 47.31 8
24. 23 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 47.46 - 47.46 7
25. 32 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 47.60 - 47.60 6
26. 67 - ČERNÁ Karoína 2005 CZE 48.30 - 48.30
27. 33 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 48.35 - 48.35 5
28. 35 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 48.56 - 48.56 4
29. 51 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 49.00 - 49.00 3
30. 2 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE S 49.54 - 49.54 2
31. 60 885374 PASLAR Nadja 2005 CZE H 49.60 - 49.60 1
32. 37 885177 JELÍNKOVÁ Sára 2005 CZE A 49.75 - 49.75
33. 43 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 49.76 - 49.76
34. 36 885222 ČMEJLOVÁ Julie 2006 CZE A 50.95 - 50.95
35. 56 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 50.96 - 50.96
36. 11 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 51.80 - 51.80
37. 52 885332 KONÝVKOVÁ Kristýna 2006 CZE E 51.83 - 51.83
38. 53 885421 KRAMEŠOVÁ Natálie 2005 CZE H 52.02 - 52.02
39. 61 885465 PAVLIDISOVÁ Michaela 2008 CZE L 52.90 - 52.90
40. 54 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 53.21 - 53.21
41. 49 885525 JUNGLINGOVÁ Aneta 2007 CZE A 53.86 - 53.86
42. 4 415511 LESSE Zuzana 2004 CZE L 55.03 - 55.03
43. 50 885313 KÁRNÍKOVÁ Anežka 2006 CZE A 55.52 - 55.52
44. 69 - ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE 55.96 - 55.96
45. 40 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 56.06 - 56.06
46. 58 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 56.99 - 56.99
47. 45 885419 HAVLOVÁ Michaela 2004 CZE H 1:04.24 - 1:04.24
48. 70 - KOPECKÁ Daniela 2005 CZE 1:06.95 - 1:06.95
49. 66 - HRADECKÁ Veronika 2005 CZE 1:11.02 - 1:11.02
50. 63 885537 SADÍLKOVÁ Nela 2006 CZE L 1:19.34 - 1:19.34
51. 250 - KOČÍ Laura 2006 CZE 1:22.67 - 1:22.67
52. 27 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 1:29.85 - 1:29.85
53. 26 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H 1:56.64 - 1:56.64
Nedokočily 1. kolo  
  249 - PŘÍHODOVÁ Šarlota 2005 CZE    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  15 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H    
  34 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L    
  1 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler