Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 7102
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 16.02.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 190 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 37.42 - 37.42 50
2. 191 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 37.87 - 37.87 45
3. 181 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 38.40 - 38.40 40
4. 194 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 38.69 - 38.69 36
5. 192 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 38.97 - 38.97 33
6. 193 305000 HAUSOVÁ Tereza 2003 CZE L 38.99 - 38.99 30
7. 189 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 39.07 - 39.07 28
8. 232 885363 MIESZALA Wiktoria 2002 CZE H 39.53 - 39.53 26
9. 185 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 39.56 - 39.56 24
10. 182 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 39.59 - 39.59 22
11. 183 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 39.71 - 39.71 20
12. 187 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 39.83 - 39.83 19
13. 186 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 40.04 - 40.04 18
14. 195 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 40.19 - 40.19 17
15. 188 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 40.48 - 40.48 16
16. 198 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 40.80 - 40.80 15
17. 197 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 40.89 - 40.89 14
18. 204 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 40.96 - 40.96 13
19. 211 305327 SVĚDÍKOVÁ Klára 2002 CZE H 41.03 - 41.03 12
20. 207 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 41.07 - 41.07 11
20. 196 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 41.07 - 41.07 11
22. 231 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 41.83 - 41.83 9
23. 205 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 42.35 - 42.35 8
24. 208 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 42.51 - 42.51 7
25. 209 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 42.64 - 42.64 6
26. 212 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 42.85 - 42.85 5
27. 206 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 42.90 - 42.90 4
28. 199 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 42.95 - 42.95 3
29. 210 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 43.11 - 43.11 2
30. 226 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 43.82 - 43.82 1
31. 214 885110 VANICKÁ Nikola 2003 CZE L 44.09 - 44.09
32. 213 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 44.47 - 44.47
33. 217 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 45.61 - 45.61
34. 233 - PIXOVÁ Michaela 2003 CZE 46.08 - 46.08
35. 220 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 46.21 - 46.21
36. 221 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 46.37 - 46.37
37. 224 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 46.57 - 46.57
38. 230 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 47.23 - 47.23
39. 225 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A 47.57 - 47.57
40. 223 885394 KINCLOVÁ Natálie 2003 CZE H 47.74 - 47.74
41. 228 885519 HUSKOVÁ Marie Anna 2003 CZE A 52.15 - 52.15
42. 227 885418 BÁRTOVÁ Anna 2003 CZE H 53.53 - 53.53
43. 215 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 1:01.82 - 1:01.82
Nedokočily 1. kolo  
  201 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  184 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler