Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2103
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 08.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 210 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 46.59 - 46.59 50
2. 211 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 46.84 - 46.84 45
3. 257 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T 47.26 - 47.26 40
4. 231 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 48.06 - 48.06 36
5. 217 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 48.25 - 48.25 33
6. 214 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 48.51 - 48.51 30
7. 216 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE H 48.75 - 48.75 28
8. 206 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 49.10 - 49.10 26
9. 218 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 49.15 - 49.15 24
10. 295 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 49.48 - 49.48 22
11. 205 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 49.62 - 49.62 20
12. 213 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 50.01 - 50.01 19
13. 228 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 50.15 - 50.15 18
14. 223 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 50.23 - 50.23 17
15. 219 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.42 - 50.42 16
16. 272 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 50.95 - 50.95 15
17. 240 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 51.04 - 51.04 14
18. 247 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 51.09 - 51.09 13
19. 224 770664 JOZL David 2005 CZE J 51.10 - 51.10 12
20. 212 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 51.25 - 51.25 11
21. 249 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 52.07 - 52.07 10
22. 229 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 52.43 - 52.43 9
23. 292 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 52.67 - 52.67 8
24. 208 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 53.06 - 53.06 7
25. 209 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 53.16 - 53.16 6
26. 237 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 53.21 - 53.21 5
27. 230 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 53.82 - 53.82 4
28. 239 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 53.87 - 53.87 3
29. 260 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 53.89 - 53.89 2
30. 232 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 54.51 - 54.51 1
31. 301 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A 54.56 - 54.56
32. 227 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 54.81 - 54.81
33. 235 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 55.28 - 55.28
34. 270 - SZCZAP Mateusz 2005 POL 55.79 - 55.79
35. 299 - GÜTLER Tobiáš 2006 55.84 - 55.84
36. 236 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 55.88 - 55.88
37. 252 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 56.69 - 56.69
38. 246 770206 KAJZR Oldřich 2005 CZE S 57.35 - 57.35
39. 253 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 57.49 - 57.49
40. 238 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 57.51 - 57.51
41. 297 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 57.84 - 57.84
42. 242 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 58.30 - 58.30
43. 282 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 58.42 - 58.42
44. 261 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 58.78 - 58.78
45. 276 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H 58.88 - 58.88
46. 266 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 58.94 - 58.94
47. 273 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 59.23 - 59.23
48. 245 770347 BIEN Daniel 2006 CZE H 59.36 - 59.36
49. 286 770400 DRÁPELA Matěj 2004 CZE L 59.63 - 59.63
49. 285 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 59.63 - 59.63
51. 293 770686 VÁVRA Matěj 2005 CZE J 1:00.22 - 1:00.22
51. 265 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 1:00.22 - 1:00.22
53. 259 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 1:00.85 - 1:00.85
54. 277 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:00.95 - 1:00.95
55. 298 - VESELÝ Jiří 2004 1:01.54 - 1:01.54
56. 241 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:01.76 - 1:01.76
57. 288 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:02.54 - 1:02.54
58. 289 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:03.24 - 1:03.24
59. 284 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 1:05.07 - 1:05.07
60. 243 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 1:05.76 - 1:05.76
61. 275 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 1:06.39 - 1:06.39
62. 279 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 1:06.78 - 1:06.78
63. 302 420040 HRUŠKA Albert 2005 CZE L 1:07.38 - 1:07.38
64. 269 - VEDRAL Jáchym 2006 CZE 1:07.62 - 1:07.62
65. 244 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 1:08.21 - 1:08.21
66. 271 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 1:08.35 - 1:08.35
67. 290 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:08.77 - 1:08.77
68. 296 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 1:08.81 - 1:08.81
69. 303 - ZVOLSKÝ Kristián 2006 1:10.63 - 1:10.63
70. 300 - GÜTLER Eliáš 2008 1:41.51 - 1:41.51
Nedokočili 1. kolo  
  280 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE H    
  221 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
  250 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  294 - DUNKA Mikuláš 2006 CZE    
  215 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E    
  226 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L    
  278 770308 MAXA Denis 2004 CZE H    
  274 770223 PACÁK Martin 2004 CZE L    
  222 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H    
  225 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L    
  267 770650 VÁVRA Ondřej 2006 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler