Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 7103
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 127 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 46.32 - 46.32 50
2. 123 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 46.94 - 46.94 45
3. 200 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 47.45 - 47.45 40
4. 132 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 47.47 - 47.47 36
5. 122 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE L 47.82 - 47.82 33
6. 133 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 48.46 - 48.46 30
7. 140 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 49.05 - 49.05 28
8. 128 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 49.29 - 49.29 26
9. 131 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 49.46 - 49.46 24
10. 124 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 50.22 - 50.22 22
11. 137 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE S 50.44 - 50.44 20
12. 144 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 50.49 - 50.49 19
13. 125 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 50.53 - 50.53 18
14. 143 885390 FRIMLOVÁ Eliška 2005 CZE B 50.64 - 50.64 17
15. 130 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H 50.70 - 50.70 16
16. 138 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 50.99 - 50.99 15
17. 145 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 51.03 - 51.03 14
18. 134 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 51.33 - 51.33 13
19. 182 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 52.02 - 52.02 12
20. 141 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 52.28 - 52.28 11
21. 201 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 52.86 - 52.86 10
22. 135 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 52.89 - 52.89 9
23. 148 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 52.94 - 52.94 8
24. 188 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J 52.95 - 52.95 7
25. 159 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 52.99 - 52.99 6
26. 146 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 53.05 - 53.05 5
27. 196 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 53.07 - 53.07 4
28. 139 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 53.12 - 53.12 3
29. 160 885029 ADAMOVÁ Anna 2005 CZE L 53.20 - 53.20 2
30. 150 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 53.39 - 53.39 1
31. 129 415511 LESSE Zuzana 2004 CZE L 53.53 - 53.53
32. 147 885463 JUNGLINGOVÁ Tereza 2004 CZE A 53.74 - 53.74
33. 136 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 53.77 - 53.77
34. 152 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 54.15 - 54.15
35. 142 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 54.53 - 54.53
36. 157 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 55.66 - 55.66
37. 149 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 55.80 - 55.80
38. 186 885547 POLICAROVÁ Monika 2006 CZE J 56.31 - 56.31
39. 167 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 56.53 - 56.53
40. 169 885365 ORZECHOWSKA Dominika 2005 CZE H 57.18 - 57.18
41. 163 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 57.19 - 57.19
42. 171 885490 PŘIBYLOVÁ Lucie 2007 CZE T 57.68 - 57.68
43. 179 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H 57.83 - 57.83
44. 155 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 58.05 - 58.05
45. 164 885177 JELÍNKOVÁ Sára 2005 CZE A 58.13 - 58.13
46. 158 885224 TOMÁŠKOVÁ Daniela 2005 CZE H 58.44 - 58.44
47. 174 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 58.68 - 58.68
48. 192 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 59.17 - 59.17
49. 191 885028 POSPÍŠILOVÁ Barbora 2005 CZE L 1:00.11 - 1:00.11
50. 165 885374 PASLAR Nadja 2005 CZE H 1:00.36 - 1:00.36
51. 153 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H 1:00.43 - 1:00.43
52. 162 885222 ČMEJLOVÁ Julie 2006 CZE A 1:01.28 - 1:01.28
53. 203 - SOMEROVÁ Bára 2004 CZE 1:01.31 - 1:01.31
54. 172 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 1:01.32 - 1:01.32
55. 197 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 1:02.26 - 1:02.26
56. 161 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 1:02.43 - 1:02.43
57. 195 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 1:03.57 - 1:03.57
58. 168 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 1:03.72 - 1:03.72
59. 177 - FOREJTKOVÁ Eliška 2008 CZE 1:04.59 - 1:04.59
60. 189 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE H 1:05.84 - 1:05.84
61. 185 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 1:06.87 - 1:06.87
62. 202 885504 MELICHAROVÁ Nicol 2005 CZE H 1:09.25 - 1:09.25
63. 121 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 1:10.90 - 1:10.90
64. 181 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 1:12.94 - 1:12.94
65. 183 885552 STAŇKOVÁ Ema 2007 CZE H 1:15.93 - 1:15.93
66. 199 885495 ORECHOWSKA Weronika 2007 CZE H 1:19.23 - 1:19.23
67. 154 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 1:26.04 - 1:26.04
68. 173 885550 BOROVKOVÁ Annemarie 2007 CZE H 1:36.09 - 1:36.09
Nedokočily 1. kolo  
  193 885544 FÍLOVÁ Kristina 2004 CZE H    
  156 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A    
  126 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  198 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H    
  176 885397 PILAŘOVÁ Ema 2007 CZE H    
  166 885537 SADÍLKOVÁ Nela 2006 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler