Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer fun cup 2014 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2104
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.03.2014 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 65 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 44.55 - 44.55 50
2. 66 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 44.64 - 44.64 45
3. 72 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 44.82 - 44.82 40
4. 74 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 45.20 - 45.20 36
5. 67 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 45.32 - 45.32 33
6. 63 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 45.46 - 45.46 30
7. 71 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 45.48 - 45.48 28
8. 73 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 46.38 - 46.38 26
9. 62 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 46.45 - 46.45 24
10. 86 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 46.74 - 46.74 22
11. 75 110727 PAJER Matěj 2002 CZE A 46.88 - 46.88 20
12. 81 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 47.45 - 47.45 19
13. 69 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 47.46 - 47.46 18
14. 61 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 47.60 - 47.60 17
15. 84 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 47.62 - 47.62 16
16. 83 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 47.81 - 47.81 15
17. 68 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 47.83 - 47.83 14
18. 93 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 47.89 - 47.89 13
19. 79 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 48.05 - 48.05 12
20. 77 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 48.60 - 48.60 11
21. 87 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 49.84 - 49.84 10
22. 64 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 50.12 - 50.12 9
23. 76 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 50.13 - 50.13 8
24. 91 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 50.27 - 50.27 7
25. 97 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 50.34 - 50.34 6
26. 80 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 50.49 - 50.49 5
27. 113 230728 ČERNÝ Edmund 2002 CZE B 50.61 - 50.61 4
28. 92 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 50.90 - 50.90 3
29. 90 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 50.97 - 50.97 2
30. 116 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 51.27 - 51.27 1
31. 95 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 51.29 - 51.29
32. 85 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A 51.53 - 51.53
33. 102 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 52.01 - 52.01
34. 118 770524 ŠARBOCH Filip 2002 CZE A 52.19 - 52.19
35. 101 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 52.71 - 52.71
36. 111 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 52.78 - 52.78
37. 110 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 52.85 - 52.85
38. 99 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 53.38 - 53.38
39. 112 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 53.55 - 53.55
40. 108 600811 KLENOVEC Matouš 2003 CZE S 53.89 - 53.89
41. 100 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 53.92 - 53.92
42. 103 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 54.22 - 54.22
43. 117 - ZLATNÍK Luboš 2003 CZE 57.27 - 57.27
44. 94 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 58.13 - 58.13
45. 106 770691 BOROVKA Matěj 2003 CZE H 1:10.80 - 1:10.80
Nedokočili 1. kolo  
  82 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE H    
  115 770170 STEHLÍK Adam 2002 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  88 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  98 900310 GLATT Jan 2002 CZE E    
  96 110612 KRECHLER Maxmilián 2002 CZE A    
  89 770151 PACÁK Jan 2002 CZE L    
  105 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  70 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz